• Головна
  • Стоматології Хмельницького: дізнайся де знайти хороших фахівців
32 причини прочитати цю статтю
10:17, 16 березня 2018 р.

Стоматології Хмельницького: дізнайся де знайти хороших фахівців

32 причини прочитати цю статтю
Стоматології Хмельницького: дізнайся де знайти хороших фахівців

Випала пломба, зуб мудрості росте неправильно, відколовся шматок зуба, з'явився флюс - це тільки мала частина проблем, з якими доводиться кожній людині стикатися протягом свого життя. І з цими ось тут дуже важливо довірити своє здоров'я професіоналам.

У кожному місті працює державна клініка, але є і приватні, готові в будь-який час прийняти клієнта і запропонувати йому високоякісні послуги. Сучасні стоматологічні клініки обладнані за останнім словом техніки, завдяки чому можна провести складну операцію безболісно і без наслідків для клієнта.

На сайті 0382.ua зібрано список кращих клінік, які пропонують якісні стоматологічні послуги в Хмельницькому. Кожен стоматолог, який працює в них - це професіонал у своїй галузі, готовий надати послугу за прийнятною ціною і без болю. Хворобу краще попередити, ніж лікувати. Зробіть походи до лікаря регулярними, і серйозних проблем вдасться уникнути.

Сьогодні, коли соціальні стандарти падають, гаманець швидше худне з кожним днем, а відомий постулат: «Краще бути здоровим і багатим, ніж бідним і хворим», - викликає сумну посмішку, чи можемо ми собі дозволити якісне лікування?

Стоматологічний центр "Добрий лікар"

Безумовно, якісне лікування не може бути дешевим і кожен з нас розуміє чому. Не можна зібрати хороший телескоп без якісної оптики, неможливо побудувати будинок або провести ремонт без хороших матеріалів і не вдасться отримати тривалий ефект від лікування зубів, якщо воно проводилося низькоякісними матеріалами.

Як же бути? Як зберегти здоров'я зубів?

Дотримуйтеся кілька простих правил, які дозволять зберегти Ваші зуби здоровими:

Профілактика завжди дешевше, ніж лікування.

Не варто чекати поки руйнування зуба буде значним, вилікувати зуб при малому ураженні завжди дешевше.

Власний зуб - це завжди краще, ніж найкрасивіший, але штучний.

Найкраще відновлення відсутнього зуба - зубний імплантат.

У стоматології "Добрий лікар" ви можете скористатися наступними послугами: Напрями роботи центру: імплантологія, хірургія, ортопедія, терапія, дитяча стоматологія.

Сайт:  http://dobryilikar.0382.ua

Адреси: 
вулиця Зарічанська, 9, прохід до Таврії В;
вулиця Хотовицького;
вулиця Вінницьке шосе, 57, Лезнево (магазин "Економ").

Телефони: +380 (68) 003 09 09 відділення по Зарічанській, +380 (97) 17 21 345, відділення по Хотовицького, +380 (97) 17 21 554 відділення в районі Лезнево.

Сімейна стоматологія Бондаренків 

Завжди необхідно уважно ставитись до здоров’я власних зубів. Разом із сімейною стоматологією Бондаренків — це легко та доступно. Висококваліфіковані спеціалісти нададуть для Вас повний спектр послуг, що стосується терапевтичної, дитячої та ортопедичної стоматології та професійна гігієнічна чистка. Консультація лікаря - безкоштовна!

Сайт: http://bondarenko-dental.0382.ua

Телефони : +380 (96) 916 15 88 Сергій Петрович, +380 (93) 124 83 30, +380 (97) 629 30 85 Оксана Леонідівна.

Адреса: вулиця Вінницьке шосе, 23, (автовокзал №1).

Стоматологічний центр "Dent help" 

ПП "Cтоматологічний центр "Дент Хелп" безперервно працює на ринку стоматологічних послуг з лютого 1998 року.

Перелік основних послуг, що ми надаємо в "Стоматологічному центрі "Дент Хелп": консультація, пломбування зубів, дитяча стоматологія, Ортодонтичне лікування, ендодонтичне лікування, протезування зубів, гігієна порожнини рота, вектор-терапія, відбілювання зубів, хірургічна стоматологія, імплантація.

Перевагою нашого центру є надання всього необхідного спектру стоматологічних послуг: рентгенологічне обстеження, невідкладна стоматологічна допомога, ендодонтична стоматологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортодонтія, дитяча стоматологія, гігієна порожнини рота, відбілювання зубів.

Сайт: http://denthelp.0382.ua 

Телефони:  (0382) 70 07 70, (0382) 71 07 70

Адреса: вулиця Зарічанська, 57/1

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія піклується про красу та здоров'я Ваших зубів. Ми використовуємо тільки сучасні технології у своїй роботі, а також постійно опановують нові навички та підвищують свій професійний рівень.

Стоматологія оснащена якісним і сучасним обладнанням, завдяки якому проводиться якісна діагностика, лікування та реабілітація зубів.

Успішна людина – це людина, яка, насамперед, впевнена у собі. Яскрава та здорова посмішка є невід’ємним елементом для кожного із нас. Ми допоможемо швидко та ефективно створити вражаючу посмішку за допомогою вінірів. Насамперед, це шлях до зміни своєї посмішки та стилю життя, а також відновлююче та високоестетичне лікування.

Окрім того, у нашій роботі, застосовуємо новітню методику цифрового дизайну майбутньої посмішки, що дозволяє побачити результат лікування перед його початком. Модель майбутньої посмішки створюємо за допомогою технології Digital Design. Це зручно та комфортно, адже Ви можете проаналізувати та прийняти до уваги всі фактори, при прийнятті рішення.

Стоматології Хмельницького: дізнайся де знайти хороших фахівців , фото-21

Сайт: www.0382.ua/catalog/index/413025

Телефон:  +380 (97) 968 70 23

Адреса:вулиця Зарічанська, 11-б, Набережний квартал.

Стоматологічні послуги "Dent-Smile"

Стоматологія Дент-Смайл – це не тільки спеціалізована клініка щодо усунення косметичних недоліків зубів, а й насамперед лікування захворювань зубних коронок та патології ясен, рентген діагностика, протезування зубів, естетична стоматологія. У зв'язку зі складністю досягнення якісного результату серед стоматологій Хмельницького потрібно шукати саме ту, яка обладнана сучасною технікою та постійно піклується про підвищення кваліфікації персоналу.

Стоматологія «Дент-Смайл» — зразок комплексного індивідуального підходу.

Якщо Ви шукаєте клініку, де перед проведенням лікування Вам проведуть ретельну діагностику та детально проконсультують щодо стану зубів – чекаємо Вас у «Dent-Smile».

Стоматологія «Dent-Smile» пропонує послуги у таких напрямках: лікування зубів; протезування зубів; естетична стоматологія; рентген діагностика; безкоштовна консультація з використанням внутрішньо ротової камери; терапевтична стоматологія; ортопедична стоматологія.

Пропонуємо основні та додаткові послуги з лікування та відновлення зубів, корекції їх форми та розташування, повернення привабливості і профілактиці.

Стоматології Хмельницького: дізнайся де знайти хороших фахівців , фото-22

Сайт: www.0382.ua/catalog/ 

Телефони:  (0382) 777 402, +380(68)832-08-16, +380(67)157-66-18

Адреса: Вулиця Зарічанська, 22/1, "Лотос", 2-й поверх

Стоматологія "Посмішка успіху"

Стоматологія «Посмішка успіху» надає всі види стоматологічних послуг: видалення зубів будь-якого рівня складності; профілактика стоматологічних хвороб; гігієнічна чистка зубів – професійна чистка зубів з використанням спеціальних паст та матеріалів; відбілювання зубів; хірургічна стоматологія; імплантація зубів; лікування запальних процесів; зубозберігаючі операції; фрагментарне та повне видалення зубів; підготовка до протезування ротової порожнини; протезування ротової порожнини; лікування патологічних процесів; ортодонтія; терапевтичне лікування зубів.

У розпорядженні наших фахівців – найсучасніше обладнання та матеріали для точної діагностики та ефективного лікування зубів.

Сайт: http://smile-success.0382.ua

Телефони: +380 (98) 565 565 5, (0382) 780 781, +380 (67) 794 13 92

Адреса: вулиця Молодіжна, 7.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стоматологія #Хмельницький #послиги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...