Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, Бойко Роман

Проаналізувавши незалежні дані та рейтинги ЗНО, сайт 0382.ua розташував школи міста від найслабшої до найсильнішої та визначив ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького.

Загалом у Хмельницькому нараховується 39 закладів середньої загальної освіти: ліцеї, гімназії, колегіуми та школи. Використовуючи показники ЗНО з основних предметів та середні результати з Відкритої школи, ми визначили, де у нашому місті вашу дитину навчатимуть найякісніше.

Читайте також: Хмельницьких першачків цьогоріч прийматимуть у школи за новими правилами

Як ми рахували

До уваги брали середні результати торішнього ЗНО з трьох основних предметів: Українська мова, Математика та Історія України. Саме з цих трьох предметів ми визначили загальний середній бал ЗНО школи.

ТОП-5 шкіл за середнім балом ЗНО-2017

Найкраще у Хмельницькому тестування пройшли випускники Гімназії №1. Середній бал ЗНО з трьох основних предметів випускників гімназії — 166,2. 21 випускник набрав понад 180 балів з Української мови, 9 — з Математики, 6 — з Історії України. Також у 14 вже колишніх школярів середній бал з 3 предметів був вищий, ніж 180.

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-1 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-2 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-3 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-4 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-5

Друге місце посів Ліцей №17. Хоч і тут кількість випускників з середнім балом 180+ більша, ніж в лідера, але загалом заклад здав ЗНО в середньому на 160,7.

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-6 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-7 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-8 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-9 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-10

Третю сходинку в рейтингу найякіснішої підготовки до тестування зайняла Гімназія №2 з результатом 158,5 з трьох основних предметів. 35 учнів гімназії набрали понад 180 балів з Української мови.

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-11 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-12 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-13 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-14

На четвертій сходинці розмістився колегіум імені Козубняка. Тут ЗНО в середньому здавали на 157,7. Серед 5 лідерів саме учні колегіуму найкраще вивчили математику, але стали найгіршими з Історії України.

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-15 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-16 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-17

ТОП-5 закладів середньої освіти замикає Спеціалізований ліцей-інтернат. 39 учнів з середнім балом з трьох предметів — понад 180, але лише 156,9 у всього закладу.

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-18 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-19 Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-20

Пропонуємо переглянути весь рейтинг та результати шкіл Хмельницького.

Рейтинг шкіл: ТОП-5 навчальних закладів Хмельницького, фото-21

*У рейтингу представленні тільки ті навчальні заклади, інформація про які була розміщена на платформі Відкрита школа.

Детальну інформацію про успішність кожної хмельницької школи можна знайти за посиланням.

освіта школи Хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі