• Головна
  • Клопотання про призначення експертизи вже на розгляді, - Хмельницький міськрайонний суд
17:16, 21 березня 2018 р.

Клопотання про призначення експертизи вже на розгляді, - Хмельницький міськрайонний суд

До Хмельницького міськрайонного суду надійшли перші клопотання щодо призначення судово-медичних експертиз у відповідності до змін до Кримінального процесуального кодексу України, що набрали чинності 16 березня 2018 року (так звані поправки Лозового).

19 березня 2018 року надійшли перші два клопотання слідчих про призначення судово – медичних експертиз трупів. Усі клопотання були розглянуті невідкладно та призначені експертизи на предмет з’ясування причин смерті чоловіків.

20 березня 2018 року до Хмельницького міськрайонного суду надійшло 9 клопотань слідчих про призначення судово-медичних експертиз різного роду. В цей же день усі клопотання були розглянуті слідчими суддями, 6 клопотань було задоволено та призначено судово – медичні експертизи, 3 клопотання були повернути ініціаторам, оскільки непідсудні Хмельницькому міськрайонному суду.

Нагадаємо, раніше роз’яснювали, що правила поховання не змінились в зв’язку з набранням чинності так званими поправками Лозового до КПК України. Зміни торкнуться незначної кількості громадян, зокрема функція призначення експертизи під час досудового слідства переходить від слідчого до слідчого судді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Клопотання #призначення #експертизи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...