• Хмельницьке «Поділля» розгромно програло у першому офіційному матчі року
09:43, 2 квітня 2018 р.

Хмельницьке «Поділля» розгромно програло у першому офіційному матчі року

У рамках 20-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» зіграло на виїзді із івано-франківським «Прикарпаттям» і поступилося з рахунком 2:5.

У першому гравці «Поділля» намагалися дотримуватися ігрової дисципліни, що принесло свої плоди. Після однієї з атак оборонець гостей відбив м’яч вліво, де набігав Степаненко і сходу влучно пробив у дальній кут воріт. Подоляни надалі атакували і не давали створити небезпечні моменти біля своїх воріт. У господарів з’являлися лише напівмоменти. Але на 39-й хвилині Боришкевичу вдалося пробити з-за меж штрафної і рахунок у матчі став 1:1.

У другій половині зустрічі хмельничани почали поступатися в єдиноборствах господарям. Прикарпатці одразу цим скористалися. Після стрімкої атаки гравцю «Прикарпаття» оборонці «Поділля» дали небезпечно пробити з району 11-метрової позначки і той не схибив. Через десять хвилин івано-франківці після виконання кутового збільшили перевагу. Згодом зі стандарту подоляни знову пропустили гол.

Прикарпатці за рахунок більшого досвіду нав’язували подільській молоді свою гру. Але хмельничани продовжували шукати щастя біля воріт господарів. І після розіграшу кутового, Макарченко зліва прострілив у воротарську, а Маховка в один дотик переправив м’яч у ворота. Проте івано-франківці продовжили контролювати гру і атакувати ворота гостей. Через п’ять хвилин «Прикарпаття» також зі стандарту встановило остаточний рахунок – 5:2.

ФК «Прикарпаття»– ФК «Поділля» 5:2

Голи:Боришкевич, 39, Дербах, 46, Худоб’як, 55, Ковальчук, 63, 78 – Степаненко, 33, Маховка, 72

«Поділля»:Дворник – Майко, Швець, Гресь, Степаненко – Макарченко, Ліповуз (Худік, 80), Рожко, Муляр (Бабак, 70), Джурко (Морговський, 70) – Маховка (Миколайчук, 90)

Головний тренер «Поділля» Віталій Костишин:

«У першому таймі, коли була дисципліна, ми грали добре. Тільки нас сили покинули, почали не туди бігти, не виконувати установку на гру і одразу почалися проблеми. Івано-франківці вищі, потужніші, доросліші. У грі з ними нам насамперед не вистачило майстерності. Ті хто у нас вийшов на заміну – не посилили гру. Як показав матч: поки нам з ними боротися ранувато».