09:07, 12 квітня 2018 р.
За три місяці рибоохоронної роботи було виявлено порушення зі збитками в 4 млн грн
У 2018 році в Хмельницькому планують започаткувати роботу рибоохоронного патруля
Держрибагентство підвело підсумки рибоохоронної діяльності за тримісяці 2018 року. Рибоохоронними патрулями та органами рибоохорони було проведено 4978 рибоохоронних рейдів. Виявлено 7991 порушень. З них 24%, а саме - 1945 правопорушень були грубими. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок цих правопорушень, склали більше 4млн грн.
В рамках рейдів було вилучено 27 тонн (27073 кг) біоресурсів. З них: 3,4 тонни – у рибалок-промисловиків, 11,9 тонн – під час незаконного придбання чи збуту риби (біоресурсів) та 6,2 тонни – за актами вилучення безхазяйного майна. Затримано 101 транспортний засіб. З січня по березень складено та направлено в суди для притягнення порушників довідповідальності 2784 справи .
Найбільше порушень було виявлено в Київській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Житомирській області та Азовському басейновому управлінні.
«З першого квітня в більшості областей України розпочалась нерестова заборона на вилов біоресурсів. В цей час дозволений вилов лише з берега і тільки в межах населеного пункту однією вудкою, донкою чи спінінгом. Здійснювати лов можна виключно на один гачок. Добова норма вилову для рибалки – до трьох кілограм риби. Суворо закликаю слідувати цим правилам. Рибоохоронні патрульні в посиленому режимі слідкують за дотриманням нерестової заборони. Тож покарання, у разі виявлення правопорушення, громадянам не уникнути», – наголосив ГоловаДержрибагентства ЯрославБєлов.
Станом на початок квітня по всій Україні запущено 24 управління рибоохоронного патруля, де працює 443 патрульних. Вони проводять рибоохоронні рейди на водоймах і перевіряють законність продажу риби та інших водних біоресурсів у точках продажу. А також слідкують за дотриманням режимів промислового рибальства підприємцями галузі і співпрацюють з громадськістю та ведуть роз’яснювальну роботу щодо правил рибальства. Держрибагентство продовжує створення рибоохоронних патрулів.
Повідомити про правопорушення чи отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої» лінії Держрибагентства: 0-800-50-52-50. Крім того, в кожному територіальному правлінні Держрибагентства діють «гарячі» лінії. Всі номери телефонів можна переглянути за посиланням.
Нагадаємо, рибоохоронний патруль вже запущено в Івано-Франківській, Вінницькій, Миколаївській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Одеській, Дніпропетровській, Київській, Закарпатській, Чернівецькій, Черкаській, Луганській, Полтавській, Запорізькій, Сумській, Чернігівській, Житомирській, Львівській, Донецькій, Волинській області. Також Азовське і Чорноморське басейнові управління рибоохоронного патруля та Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль». Очікується, що ще три управління розпочнуть роботу у 2018 році - в Хмельницькій, Херсонській та Кіровоградській областях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:54
7 жовтня
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
ТОП новини
Оголошення
09:38, 29 вересня
09:38, 29 вересня
09:38, 29 вересня
09:38, 29 вересня
09:38, 29 вересня
live comments feed...