Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому

Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, Бойко Роман

У міськраді визначилися із стратегією розвитку кінотеатру імені Тараса Шевченка.

Днями відбулась презентація спільних напрацювань громадської ініціативи Proprostir, Агенції розвитку Хмельницького та Хмельницької міської ради щодо визначення стратегії розвитку споруди кінотеатру ім. Т. Шевченка.

Як зазначає заступник міського голови Володимир Гончарук, важливою перевагою представленого проекту є те, що він буде актуальний щонайменше двадцять років.

Проект розроблявся на основі пропозицій хмельничан, зокрема більшість висловилася за те, щоб залишилася функція кінотеатру. Відтак, архітектори Proprostir у концепції залишили зал кінопоказу, проте дещо видозмінили – пропонують діючий кінозал розділити на два – менший для постійних показів фільмів, а інший – зробити залом-трансоформером, у якому крім фільмів можна буде проводити лекції, презентації, покази моди тощо.

«Ми хочемо, щоб це був не просто кінотеатр, а це було б місце зустрічі хмельничан різного віку та інтересів, тобто такий відкритий громадський простір, де можна було б спілкуватися», – зазначає директорка Агенції розвитку Хмельницького Леся Герасимчук.

Фасад кінотеатру пропонують оновити та осучаснити, однак і зберегти впізнаваність споруди. Перший поверх закладу буде наповнений різними кав’ярнями, розмістять тут кіномузей, сувенірну лавку, вбиральні та гардероб. Другий поверх пропонують зробити громадським простором, також у концепції з заднього входу є тераса.

Читайте також: Ноу-хау по-теофіпольськи: у селищі асфальт "ремонтують" ногами. ВІДЕО

У проекті є і третій поверх – скляна надбудова.

Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-1 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-2 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-3 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-4 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-5 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-6 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-7 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-8 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-9 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-10 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-11 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-12 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-13 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-14 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-15 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-16 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-17 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-18 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-19 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-20 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-21 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-22 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-23 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-24 Концепція розвитку: яким буде кінотеатр Шевченка в майбутньому, фото-25
Джерело
кінотеатр концепція розвиток
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі