Хмельницький найефективніше в Україні бореться з викидами вуглецю

Хмельницький найефективніше в Україні бореться з викидами вуглецю

Результати досліджень показують, що місто в останні роки суттєво додало в боротьбі із шкідливими викидами.

Ще у 2015 році в Хмельницькому був створений документ «План дій сталого енергетичного розвитку міста Хмельницького на 2015-2025 роки» (ПДСЕР), за яким місто зобов'язується зменшити викиди вуглекислого газу на 20% шляхом запровадження в себе енергоощадних заходів та поширення використання поновлюваних джерел енергії.

Проте, на скільки ефективний даний документ та які кроки зроблені для реалізації поставлених цілей? Таким чином минулого тижня експерти Агенції сталого розвитку «АСТАР» у рамках проекту «Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку» спільно із ГО «Екоклуб» (м. Рівне) та програми «Активуй Енергію» представили громадськості результати аналізу ПДСЕР у Хмельницькому. В результаті ефективність дій, який передбачає ПДСЕР, щодо скорочення викидів вуглецю в повітря як і самий документ визнали таким, на який варто рівнятися іншим містам України. Хмельницький ПДСЕР експерти оцінили у 20 балів із 25 можливих.

Сам же план аналізували за 11 критеріями. Зокрема, базовий кадастр викидів, заходи й основні сектори діяльності, наявність фінансування, адаптація міських структур. За більшістю критеріїв наше місто отримало гарний показник.

В результаті аналізу експерти також представили рекомендації щодо покращення ПДСЕР, які були запропоновані на розгляд представникам Хмельницької міської ради.

Читайте також: Хмельничани потерпали від смогу, поки ділки на експорт випалювали вугілля. ВІДЕО

Громадськість також може переглянути результати оцінки Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Хмельницького, які представлені на інфографіці.

Хмельницький найефективніше в Україні бореться з викидами вуглецю, фото-1
екологія Хмельницький молодь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі