Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО

У рамках інформаційного депутатського дня міські обранці відвідали один з об’єктів захисту під час надзвичайних ситуацій.

Захисна споруда – сховище № 84099, балансоутримувач якого є міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”, що знаходиться по вул. Водопровідна, 75, є комунальною власністю. Захисна споруда була введена в експлуатацію у 1984.

Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-1 Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-2 Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-3 Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-4 Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-5 Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-6 Дізнайся як виглядає об’єкт захисту під час надзвичайних ситуацій у Хмельницькому. ФОТО, фото-7

Ця захисна споруда вбудована у будівлю, загальна місткість складає 150 чоловік, розрахована для найбільшої працюючої зміни підприємства.

Хмельницька міська рада
Хмельницький захист надзвичайні ситуації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі