
17:23, 19 квітня 2018 р.
Покурив: Хмельницькі надзвичайники рятували життя травмованого чоловіка
Взагалі протягом доби 18 квітня у Хмельницькій області вогнеборці 5 разів залучалися до ліквідації пожеж.
Так, о 14:01 через необережність під час куріння виникла пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку в м. Нетішин. Пожежу ліквідовано силами чергового відділення 8 Державної пожежно-рятувальної частини. На місці пожежі травмовано і врятовано 41-річного громадянина.

О 14:46 загорілася допоміжна споруда житлового сектору у с. Баговиця Кам’янець-Подільського району. Вогонь оперативно ліквідували вогнеборці 5 ДПРЧ. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.
Вже о 15:09 виникла пожежа приватного сінника в с. Драчі Старокостянтинівського району. Пожежу ліквідовано силами 19 ДПРЧ та МПК с. Зеленці. Причина пожежі – коротке замикання електромережі.
Ще одна допоміжна споруда спалахнула у с. Снітівка Летичівського району, звідки о 17:04 надійшло повідомлення про пожежу. Загоряння ліквідовано черговим відділенням 15 Державної пожежно-рятувальної частини. Ймовірна причина пожежі – пустощі дітей з вогнем.
Ймовірно, через необережне поводження з вогнем виникла пожежа допоміжної споруди у с. Ожигівці Волочиського району. Повідомлення про загоряння надійшло до Служби порятунку о 20:10. Рятувальники 9 ДПРЧ та МПК с. Яхнівці, які прибули на виклик, швидко впоралися з вогнем та не допустили його подальшого розповсюдження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
23 квітня
Проєкти, які змінюють Хмельниччину та Тернопільщину
Новини компаній
15:00
23 квітня
Хмельницька громада провела в останню путь двох захисників - Дмитра Крикливого та Руслана Лучака
Некролог
08:51
23 квітня
22:58
22 квітня
22:47
22 квітня
Вибір запірної арматури для систем опалення та водопостачання
Новини компаній
15:00
22 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
14:11, 21 квітня
10:56, 19 квітня