
13:55, 20 квітня 2018 р.
На Хмельниччині засудили чоловіка за вбивство через жінку

Злочинець вбив чоловіка своєї колишньої.
Як встановив суд, уночі 17 лютого 2017 року 52-річний обвинувачений у своїй квартирі в Славуті разом із 45-річним товаришем пили спиртне. Оскільки їх обох поєднувала не лише чарка, а й жінка, котра була колишньою для обвинуваченого і нинішньою – для потерпілого, то розмова зайшла про неї. Договорилися до того, що господар квартири схопив ножа і наніс численні удари своєму гостеві, від яких той помер на місці події.
Попри те, що у суді чоловік свою вину не визнав, його причетність до злочину підтвердили покази свідків та висновки експертів.
«Оцінивши зібрані докази у сукупності з точки зору достатності, допустимості та достовірності, суд приходить до висновку, що дії обвинуваченого повністю охоплюються диспозицією ч.1 ст.115 КК України», – ідеться у вироку суду, яким обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину.
Славутчанин проведе за ґратами 9 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Оголошення
10:24, 27 листопада
11:23, 5 грудня
17
14:11, 5 грудня
86
22:14, 26 листопада
1