Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії

«Нова Пошта» розпочинає будівництво Хмельницького інноваційного терміналу

Мільйони доларів інвестицій та сотні робочих місць – саме такий результат очікується від відкриття терміналу. Олександр Симчишин провів зустріч з представниками компанії-інвестора та урочисто заклав камінь у фундамент майбутньої споруди.

«Це непересічна подія для нашого міста, – каже О. Симчишин. – Впевнений – ви не пожалкуєте про те, що вирішили зводити термінал саме тут. Місто надзвичайно цікаве з точки зору логістики. Саме від цього відштовхуємся у планах щодо його розвитку. Тішить, що масштабне будівництво здійснюватиме наша місцева компанія, отже, вже на цьому етапі ми отримаємо інвестиції у казну міста через податки. Приємно, що з відкриттям терміналу хмельничани отримають нові робочі місця із конкурентоспроможними зарплатами. А ми запевняємо, що завжди відкриті для бізнесу і готові допомагати та підтримувати».

Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-1 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-2 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-3 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-4 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-5 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-6 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-7 Хмельницький стане центром однієї з логістичних моделей транспортної компанії, фото-8

Очікується, що термінал буде побудований упродовж року і стане ключовим об’єктом інфраструктури вантажоперевезень «Нова Пошта» у Західній Україні. Тут працюватиме надсучасна сортувальна техніка.

Сортувальна система інноваційного терміналу в Хмельницькому оброблятиме 8,5 тис. посилок за годину — стільки ж, як і Київський інноваційний термінал, першу чергу якого «Нова Пошта» відкрила в березні цього року. Загальна потужність Хмельницького терміналу складе 18 тисяч відправлень за годину. На ХІТ уперше в Україні посилки із сортувальної стрічки завантажуватимуться безпосередньо в автотранспорт без використання сітчастих контейнерів для укрупнення пакувань, а чіткість технологічного процесу гарантуватиме збереження стану кожного відправлення.

Компанія створить на Хмельницькому інноваційному терміналі 300 робочих місць з умовами праці європейського рівня. Працівники ХІТ сортуватимуть понад 3 млн посилок на місяць. За словами співвласника компанії «Нова Пошта» В’ячеслава Климова, побудова цього терміналу сприятиме підвищенню якості, збільшенню швидкості обробки вантажів, зменшенню часу їх доставки та удосконаленню логістики.Знаходитиметься термінал у дуже вигідному місці, за 8 кілометрів від Хмельницького на території Розсошанської об’єднаної територіальної громади.

«Термінал у Хмельницькому — це складова стратегії розвитку компанії «Нова Пошта» до 2022 року, — зазначив співвласник компанії «Нова Пошта» В’ячеслав Климов. — Ми визначили концепцію, яка передбачає поділ вантажопотоків для більш якісного клієнтського сервісу. ХІТ стане одним із ключових сортувальних центрів поряд з аналогічними об’єктами в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двома в Києві (Київ-Схід і Київ-Захід). Через ці термінали проходитимуть відправлення вагою до 50 кг. В інших регіонах працюватимуть посилково-вантажні термінали, які оброблятимуть усі посилки».

Також керівництво «Нової Пошти» відзначило відкритість міста до бізнесу та інвестицій.

«НоваПошта» будівництво Хмельницький інноваційний термінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі