«Хмельницькгаз» інвестував в газорозподільні мережі близько 55 мільйонів

«Хмельницькгаз» інвестував в газорозподільні мережі близько 55 мільйонів, Бойко Роман

Впродовж 2013-2017 років ПАТ «Хмельницькгаз» скерував 55 млн. грн. у модернізацію та реконструкцію газових мереж області. Газорозподільна компанія майже в два рази збільшила капіталовкладення, щоб забезпечити безперебійне та безаварійне функціонування газових систем.

За останні п’ять років фахівці ПАТ «Хмельницькгаз» замінили 62 км газопроводів вартістю 13,2 млн. грн, модернізували та оновили 139 газорозподільних та шафних пунктів на суму понад 11 млн. грн., замінено 318 засобів електрохімічного захисту газогонів - на 15 млн. грн. Для порівняння в 2008 – 2013 роках сума інвестицій складала лише 32 млн. грн.

В газорозподільних пунктах встановлено 11 систем телеметрії, які дають можливість цілодобово відслідковувати роботу систем газопостачання та попереджувати виникнення аварійних ситуацій.

«За останні роки ми значно посилили комплекс заходів та почали застосовувати новітні технології для надійнішої роботи газопроводів та газорозподільних пунктів, - говорить Олександр Лоб, технічний директор ПАТ «Хмельницькгаз». – Зокрема, проводимо заміну сталевих газопроводів на поліетиленові, встановлюємо газорегулююче обладнання виключно імпортного виробництва, що гарантує споживачеві високу надійність та безпеку експлуатації. Адже зараз 10% газопроводів Хмельниччини зношені та замортизовані».

Читайте також: 8 тисяч подолян попередили про відключення газопостачання

Проект інвестиційної програми ПАТ «Хмельницькгаз» на 2018 рік передбачає інвестиції в розмірі 162 млн. грн. Документ знаходиться на затвердженні в НКРЕКП. Погодження державним регулятором цих коштів дасть змогу гарантувати усім категоріям споживачів безперебійність та безаварійність газоспоживання.

Хмельницькгаз інвестиції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі