• Головна
  • Заробітна плата та стан її виплати в Хмельницькій області, — статистика
10:46, 4 травня 2018 р.

Заробітна плата та стан її виплати в Хмельницькій області, — статистика

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області  у березні становила 6 875 грн, що в 1,8 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3 723 грн), проте на 18, 0 % нижче, ніж у середньому по Україні .

Вище середнього рівня по області в березні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9817 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9319 грн), промисловості (8682 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (7116 грн). Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14084 грн) і перевищував середньообласний показник в 2,0 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 4 9 , 2 – 6 7, 3 % від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у березні 2018 р. порівняно з лютим збіль шилась на 6,5 %, відносно березня 2017 р. – на 8,8 % .

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 квітня становила 5,6 млн.грн, або 0,4 % фонду оплати праці, нарахованого за березень.

У структурі загальної суми заборгованості 80,9 % утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 14,0  % – на економічно активних підприємствах та 5,1 % – на економічно не активних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 135 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 5 754 грн, або 83,7 % від середньої заробітної плати за березень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#статистика #заробітнаплата #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...