• Головна
  • Сумна статистика: у кожного п'ятого хмельничанина в пріоритеті тютюн та алкоголь
15:36, 14 травня 2018 р.

Сумна статистика: у кожного п'ятого хмельничанина в пріоритеті тютюн та алкоголь

Сумна статистика: у кожного п'ятого хмельничанина в пріоритеті тютюн та алкоголь

Ще в травні 2012 року Верховна Рада України ввела додаткові обмеження щодо місць, призначених для тютюнопаління. Також було суттєво збільшено штрафи за куріння в недозволених місцях.

Проте сприйняття хмельничанами цих позитивних нововведень і досіє неоднозначним. Частка курців, яку цілому по країні, так і на Хмельниччині, залишається вагомою.

Читайте також: Лотерею на Зарічанській закидали фекаліями. ФОТО

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводять органи державної статистики впродовж багатьох років, цю шкідливу звичку має майже кожен п’ятий мешканець нашої області у віці старше 12 років (по Україні – теж майже кожен п’ятий). Серед них 40% курять вже понад 20 років, третина – від 11 до 20 років, чверть мають "стаж" від року до 10. Більше половини курців спалюють за добу по 11 сигарет і більше.

Серед лідерів тютюнопаління в Україні опинилися Кіровогорадська та Дніпропетровська області, де майже чверть населення вищевказаного віку мають пристрасть до тютюнових виробів. Водночас найбільшими прихильниками здорового способу життя без тютюну можна вважати мешканців Київщини та Іванофранківщини, де курять по 12–13% населення.

Читайте також: Хмельницькі патрульні запустили креативний флешмоб #178. ВІДЕО

Як показали останні результати обстеження, в нашій області сільська родина на тютюнові вироби в середньому щомісяця витрачала 103 грн, міська дещо менше – 93 грн. Якщо підсумувати кошти середньостатистичної родини Хмельниччини на тютюн та алкоголь, то ця сума майже в чотири рази перевищить середньомісячні витрати на освіту та відпочинок і культуру. Цікаво, що ця сума виявилася лише на 3 грн меншою середньомісячних витрат домогосподарств на охорону здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #тютюн #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...