• Головна
  • ПриватБанк допоможе подолянам подбати про фінансове майбутнє своїх дітей
Новини компанії
11:42, 1 червня 2018 р.

ПриватБанк допоможе подолянам подбати про фінансове майбутнє своїх дітей

Новини компанії

Батьки завжди турбуються про майбутнє своєї дитини. Усім хочеться, щоб дитина росла забезпеченою, вступила до престижного вишу, отримала гідну професію та змогла жити в достатку.

Але як цього досягти? Банкіри радять: дбати про фінансове благополуччя дитини потрібно з самого її народження, заощаджуючи кошти на неминучі “дорослі витрати”.

ПриватБанк допоможе подолянам подбати про фінансове майбутнє своїх дітей, фото-1

“Для того, аби підготувати фінансовий стартовий майданчик для дітей, батьки можуть оформити депозит на дитину у ПриватБанку і регулярно відкладати на цей рахунок частину свого доходу, - розповідає керівник напрямку “Заощадження” Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Вадим Пліш. - Депозит можна відкрити на будь-який термін і в будь-якій валюті. Поповнювати його можна в будь-який зручний час, а відсотки щомісяця додаватимуться до суми вкладу”.

Оформити вклад на дитину можна з моменту її народження. Клієнтам потрібно звернутися у відділення ПриватБанку з паспортом та ідентифікаційним кодом, а також оригіналом свідоцтва про народження дитини та її ідентифікаційним кодом.

До повноліття дитини коштами на депозиті можуть керувати батьки чи опікуни. А з 18 років дитина зможе самостійно використовувати їх.

Дізнатися детально про умови розміщення коштів на депозиті можна на сайті, в Приват24, додатку "Мої вклади", або ж у будь-якому з 59 відділень ПриватБанку на Хмельниччині.

#ПриватБанк #допоможе #подолянам #подбати #фінанси #майбутнє #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...