
09:56, 4 червня 2018 р.
На Хмельниччині маршрутний автобус злетів з мосту. ФОТО

Водієві стало погано прямо за кермом.
Інформує 0382 з посиланням на Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Працівники Шепетівського відділу поліції з’ясовують обставини, за яких у Шепетівці у кювет перекинувся маршрутний автобус. Водієві стало погано прямо за кермом. В результаті він допустив з‘їзд транспортного засобу з мосту та перекиданняу кювет.
На момент автопригоди у салоні автобуса було четверо пасажирів. Ніхто з них не постраждав. Водієві медики "швидкої допомоги"надалимедичну допомогу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:08, 30 травня
17:15, 29 травня
20:08, 30 травня