• Головна
  • Лозовий пообіцяв особисто контролювати як ремонтуватимуть дорогу китайці. ФОТО
16:24, 5 червня 2018 р.

Лозовий пообіцяв особисто контролювати як ремонтуватимуть дорогу китайці. ФОТО

Лозовий пообіцяв особисто контролювати як ремонтуватимуть дорогу китайці. ФОТО

Новоспечений голова ОДА знову зустрівся з представниками китайської фірми, яка ремонтує дорогу на Хмельниччині.

В рамках робочої зустрічі, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий поспілкувався з представниками китайської компанії Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має здійснювати ремонтні роботи на дорозі М-12. (відрізок дороги від с. Головчинці і до кордону із Вінницькою областю).

Причиною зустрічі стало призупинення виконання комплексу ремонтних робіт на даному відрізку дороги та відсутність страхового полісу.

Представники китайської компанії повідомили, що є труднощі з обсягами будівельної сировини – ґрунту та щебеню, а також з питанням електропостачання на ділянці, яке буде необхідне під час виконання робіт.

В свою чергу, голова адміністрації Вадим Лозовий зауважив, що попри безліч зустрічей та нарад, представники китайської компанії так і не надали графік виконання робіт та постачання матеріалів. Відтак, очільник області висловив занепокоєння щодо недотримання та невиконання останніми своїх прямих обов’язків.

На завершення, голова адміністрації запевнив учасників зустрічі у всебічній підтримці, але за умови, якщо представники китайської компанії нададуть відповідні документи, згідно яких проводитимуться ремонтні роботи.

“Без первинних необхідних документів ми не зможемо почати елементарні ремонтні роботи. Тому вкотре звертаюся до представників китайської компанії більш відповідально ставитися до цієї роботи, а ми в свою чергу, гарантуємо всебічну підтримку у вирішенні проблемних питань”, – відмітив Вадим Лозовий.

Зі свого боку, представники китайської компанії запевнили, що найближчими днями вони придбають електропідстанцію потужністю 2000 КвТ, що дасть можливість вирішити питання щодо електропостачання.

#Лозовий #дороги #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...