• Головна
  • ПриватБанк доплачуватиме подолянам за перекази RIA впродовж усього літа
13:25, 8 червня 2018 р.

ПриватБанк доплачуватиме подолянам за перекази RIA впродовж усього літа

ПриватБанк доплачуватиме подолянам за перекази RIA впродовж усього літа

До 18 вересня 2018 року ПриватБанк гарантує подолянам Сashback в розмірі 100 гривень за відправку або отримання переказів RIA через сервіси банку. Отримати додаткові кошти можна в рамках акції від ПриватБанку, що стартувала у травні.

“Грошову винагороду від банку одержати дуже просто, - зазначає Віталій Якубовський, керівник напрямку платежів Південно-Західного РУ ПриватБанку. - Необхідно лише зареєструватися в акції на спеціальній сторінці банку та надіслати/отримати переказ RIA від 1 500 грн (в еквіваленті) через будь-який канал банку”.

Коридори, що беруть участь в акції: Україна – Італія – Україна, Німеччина – Україна – Німеччина, Іспанія – Україна – Іспанія, США – Україна – США, Ізраїль – Україна – Ізраїль,

Португалія – Україна – Португалія.

До участі в акції допускаються громадяни України, яким виповнилося 16 років (обов’язкова наявність ІПН).

Нагадаємо, партнерство з RIA дає клієнтам ПриватБанку можливість надсилати грошові перекази в режимі 24/7, використовуючи інноваційні канали: термінали самообслуговування або Приват24. Окрім того, клієнти можуть переказувати гроші через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 272 тис. точок по всьому світі.

Не пропустіть нагоду отримати винагороду!

#ПриватБанк #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...