• Головна
  • Cубсидіанти заборгували постачальнику газу – «Хмельницькгаз збуту»  145 млн грн
08:58, 18 червня 2018 р.

Cубсидіанти заборгували постачальнику газу – «Хмельницькгаз збуту»  145 млн грн

Cубсидіанти заборгували постачальнику газу – «Хмельницькгаз збуту»  145 млн грн

172 тис  — споживачів, які мають борги, ризикують залишитися без субсидій

Борги отримувачів державної допомоги- субсидіантів Хмельницької області на послуги з газопостачання сягнули критичної позначки - 145 млнгрн. 

Так их мільйонних боргів подоляни- субсидіанти ще не мали. Якщо загальна заборгованість споживачів газу на Хмельниччині нині складає 250 млн. грн, то з них – 145 млн. боргують за газ саме субсидіанти .

Наразі постачальник закликає своїх клієнтів терміново розрахуватися за спожитий газ. Адже склалася критична ситуація з боргами:

  • по-перше, через борги «Хмельницькгаз збут» не може розрахуватися за поставлений газ з державою (оптовим постачальником );
  • по-друге, через борги під загрозою закупівля газу на наступні періоди; нарешті, по-третє : 172 тис.-споживачів, які мають борги, ризикують з лишитися без субсидій – саме цього вимагає законодавство.

Хоча опалювальний період давно позаду і споживання газу значно зменшилось, подоляни не поспішають розраховуватися за надані послуги з газопостачання. Однак, можуть залишитися і без субсидій, і без газу.

Наразі, постачальник газу, використавши усі законні важелі з проханням и погашення боргів, змушений іти на крайні та вимушені кроки: надавати доручення газорозподільній компанії ПАТ «Хмельницькгаз» на припинення газопостачання

Так, з початку року без газу залишилися вже 835 клієнтів-боржників. Наступним вимушеним кроком після нереагування на усі можливі законні дії, - буде стягнення заборгованості в судовому порядку.

Наразі, ТОВ «Хмельницькгаз збут» повернув до держа вного бюджету невикористаних субсидій на суму 235 млн.грн.

Тому частина суми невикористаної внаслідок економії споживання житлової субсидії, що не перевищує вартості 100 куб.м., - буде повернута державою добропорядним та дисциплінованим споживачам, які зуміли і вчасно розрахуватися за блакитне паливо, і забезпеч ити його економію.

#борги #газ #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...