![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20250126)
17:09, 19 червня 2018 р.
САД у Хмельницькій області закликає до обмеження швидкісного режиму на автодорозі М-12
На автодорозі Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам"янка на ділянці від м. Хмельницького у напрямку смт. Війтівці тривають ремонтні роботи.
Підрядником уже влаштовано верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, протяжністю майже 10 км, поблизу с. Малиничі.
Окрім того, виконуються роботи із регенерації існуючого покриття та розширення проїзної частини, а також влаштовуються нижні шари дорожнього одягу на інших ділянках.
Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області просить вибачення за тимчасові незручності та звертається до водіїв з проханням бути уважними та взаємоввічливими, звертати увагу на дорожні знаки, дотримуватись обмежень швидкісного режиму, введених на ділянках проведення ремонтних робіт.
Як повідомлялось раніше, загалом, заплановано відремонтувати 35 км автодороги М-12 від м. Хмельницького до смт. Війтівці. Згідно Постанови КМУ №60 від 07.02.2018 на ці ремонтні роботи передбачено кошти, у сумі 614,8 млн. грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
12:01, 14 січня
1
15:14, 15 січня
11:31, 23 січня
63
live comments feed...