• Головна
  • Для 300 хмельничан пришкільний табір розмістився в ПриватБанку
Новини компанії
18:57, 21 червня 2018 р.

Для 300 хмельничан пришкільний табір розмістився в ПриватБанку

Новини компанії

Їх було дуже багато - юних, допитливих подільських школярів, які закінчили навчальний рік, але ще не попрощалися зі школою. Впродовж останніх двох тижнів до відділень ПриватБанку міста Хмельницького завітало близько 300 маленьких подолян. 

“Екскурсія до відділення банку - захопливий захід для дітей, який проводиться в рамках освітньої програми ЮніорБанк. Під час екскурсії діти бачать, як насправді працюють в банку, дізнаються все про банківські професії, навчаються правильно поводитися з грошима, користуватися Карткою Юніора, Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками. А також можуть визначитися, чи хочуть вони бути банкірами в майбутньому”, - розповіла Інна Морозова, керівник напрямку ЮніорБанк Південнно-Західного РУ ПриватБанку.

Для 300 хмельничан пришкільний табір розмістився в ПриватБанку, фото-1

Можливість відвідати банк у рамках е кскурсії та безкоштовно навчатися у Бізнес-Школі - це лише частина переваг, які надає Картка Юніора. Власники таких карток відвідують захопливі навчальні заходи - бізнес-квести; отримують бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»; беруть участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком.

Учні навчальних закладів Хмельницького №27, №29, №2, №6 залишали відділення у піднесеному настрої. Під враженням від цікаво проведеного часу дехто одразу запевняв, що в майбутньому стане лише банкіром. Були й такі, хто вирішив не прощатися з ПриватБанком і під час літніх канікул, записавшись до його Бізнес-Школи.

#300хмельничан #пришкільний #табір #розмістився #ПриватБанку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...