• Головна
  • Американська мрія: хмельницька старшокласниця навчалася в Техасі. Відео
09:37, 22 червня 2018 р.

Американська мрія: хмельницька старшокласниця навчалася в Техасі. Відео

Американська мрія: хмельницька старшокласниця навчалася в Техасі. Відео

Євгенія Соболєва – хмельничанка, випускниця колегіуму ім. Володимира Козубняка. Проте, свій останній рік за партою в Україні вона проміняла на спекотний Техас.

Нещодавно вона повернулася з Америки, де 9 місяців навчалася в тамтешній школі, повідомляє 33канал.

Женя до кінця не вірила, що звичайні діти можуть отримати таку можливість, як безкоштовна поїздка в Америку. Проте, подолавши перепони, все-таки полетіла в місто Палестин, штат Техас. Американська сім’я Жені – мама-лікар, тато-будівельник та 5-річна хост-сестра. Дівчина розповідає, студенти за обміном повинні дотримуватись тих самих правил, що й інші члени родини – тобто вони не є гостями, і від них очікується виконання встановлених сімейних обов’язків.

Шкільна освіта в Америці, здебільшого, державна. Обов’язковим є навчання з 0 по 12 класи – початкова школа, середня і старша. Це не просто різні корпуси, а абсолютно різні заклади, в різних районах, з різними директорами і вчителями.

Спілкування з американцями складалось не надто. Ділиться, більше товаришувала із такими ж студентами за обміном, як сама. Про Україну, каже, деякі діти знають, деякі все ще зі здивуванням запитують «Де це?»

До слова, багато наших громадян залишаються жити та працювати у США нелегально. Це, звісно, не може не позначитись і на зовнішній політиці країни. Тому, у процесі отримання візи обов’язковою є обіцянка та доказ, що в Укарїну Ви таки повернетесь.

Женя активно готується до ЗНО і вважає, що американський досвід допоможе їй при вступі на омріяну спеціальність в українському ВИШі. Дівчина каже, Америка залишила по собі незабутні враження – вона удосконалила мовні навички, знайшла нових друзів та мріє повернутися туди знову, але вже за іншою програмою. Вірить, коли є мрія та прагнення – тоді немає нічого неможливого.

#навчання #хмельничанка #Техас
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...