
11:37, 22 червня 2018 р.
32-річний хмельничанин з 8-го поверху впав в шахту ліфта

Після страшного падіння чоловікові вдалося вижити.
Трагедія сталася 21 червня в одній з львівських новобудов на вулиці Стрийській, повідомили в Сихівській районній адміністрації.
32-річний хмельничанин, який працював монтером ліфтового господарства з 8-го поверху впав у ліфтову шахту. В результаті падіння постраждалий все ж вижив, його із розсіченою раною лівої щоки,закритим переломом лівої ключиці та багатьма саднами доправили до8-ї комунальної лікарні.
Причини падіння поки встановлюються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:57, 17 червня
2
15:13, 22 червня