
11:37, 22 червня 2018 р.
32-річний хмельничанин з 8-го поверху впав в шахту ліфта

Після страшного падіння чоловікові вдалося вижити.
Трагедія сталася 21 червня в одній з львівських новобудов на вулиці Стрийській, повідомили в Сихівській районній адміністрації.
32-річний хмельничанин, який працював монтером ліфтового господарства з 8-го поверху впав у ліфтову шахту. В результаті падіння постраждалий все ж вижив, його із розсіченою раною лівої щоки,закритим переломом лівої ключиці та багатьма саднами доправили до8-ї комунальної лікарні.
Причини падіння поки встановлюються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:31, 29 травня
15:02, 9 червня
10:18, Сьогодні
14:17, 30 травня
2