• Головна
  • На Хмельниччині знову уклали неправомірні договори щодо харчування учнів шкіл та дошкільнят
15:09, 24 червня 2018 р.

На Хмельниччині знову уклали неправомірні договори щодо харчування учнів шкіл та дошкільнят

На Хмельниччині знову уклали неправомірні договори щодо харчування  учнів шкіл та дошкільнят

Визнати недійсними договори про закупівлю продуктів харчування для учнів шкіл та дошкільнят у судовому порядку вимагає Старокостянтинівська місцева прокуратура

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель продуктів харчування для учнів загальноосвітніх шкіл та дошкільнят.

Шляхом вжиття заходів представницького характеру прокуратура вимагає визнати договори про закупівлю товарів за бюджетні кошти недійсними.

Встановлено, що у лютому цього року Старосинявською селищною радою із фізичною особою-підприємцем укладено 6 договорів про закупівлю продуктів харчування на суму близько 230 тис. грн.

Всупереч вимог законодавства у договорах купівлі-продажу не визначено яка саме це має бути продукція, її вид та асортимент, а також її кількість.

Порушення принципів здійснення публічних закупівель створює умови для обмеження конкуренції та неефективного використання бюджетних коштів.

«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання вказаних договорів про закупівлю продуктів недійсним», - повідомив начальник Старосинявського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури Михайло Поліщук.

Позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

#діти #їжа #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...