
17:56, 25 червня 2018 р.
У Хмельницькому поліцейські викрили салон інтимного масажу. ФОТО

Працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Хмельницькій області разом з колегами із Зарічанського відділення поліції викрили елітний салон інтимного масажу, який працював в одній із багатоповерхівок обласного центру.
Салон масажу розташовувався на першому поверсі багатоповерхівки. Клієнтів тут приймали тільки по запису в адміністратора, а для пересічних відвідувачів двері були зачинені, повідомляють у прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області.
Залежно від кількості клієнтів в салоні працювало від 2 до 4 масажисток. Послуги коштували від 600 до 1800 гривень. Були навіть подарункові сертифікати.
Поліцейські протягом декількох місяців документували діяльність закладу. Наразі слідчі дії тривають. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
23 квітня
Проєкти, які змінюють Хмельниччину та Тернопільщину
Новини компаній
15:00
23 квітня
Хмельницька громада провела в останню путь двох захисників - Дмитра Крикливого та Руслана Лучака
Некролог
08:51
23 квітня
22:58
22 квітня
22:47
22 квітня
Вибір запірної арматури для систем опалення та водопостачання
Новини компаній
15:00
22 квітня
ТОП новини
Оголошення
13:37, 12 квітня
08:24, 16 квітня
20
16:00, 22 квітня
2
23:37, 12 квітня
19