
14:59, 11 липня 2018 р.
Справа Миколаїва: екс-освітянина перевели з СІЗО в лікарню

Роман Миколаїв перебуває на стаціонарному лікуванні у міській лікарні.
Причетного до смертельної аварії екс-посадовця Романа Миколаїва помістили у Хмельницьку міську лікарню. Повідомлення про це з'явилася на сторінці у ФБ хмельницького осередку «Автомайдан».

Підтвердив факт госпіталізації і начальник Управління охорони здоров'я ХМР.
«Є відповідний висновок лікарів пенітерціарної установи, що він потребує стаціонарного лікування. Наразі Миколаїв перебуває у неврологічному відділенні №2 міської лікарні. До його палати приставлені правоохоронці», – прокоментував НГП Борис Ткач.
Нагадаємо, 1 червня суд обрав для Романа Миколаїва міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
07:13, 12 червня
24
10:18, 11 червня
21
10:18, 11 червня
17
13:43, 17 червня
4
12:57, 17 червня
2