• Головна
  • У Шепетівці блискавка вбила корову
16:43, 31 липня 2018 р.

У Шепетівці блискавка вбила корову

У Шепетівці блискавка вбила корову

30 лип­ня, у ве­чір­ню по­ру над Ше­пе­тів­щи­ною ви­ру­ва­ла не­го­да. Ок­рім від­сутнос­ті елек­тро­пос­та­чан­ня, ста­ли­ся й над­зви­чай­ні си­ту­ації. Зок­ре­ма, на те­ри­то­рії Су­дил­ківсь­кої ОТГ блис­кавка вби­ла ко­ро­ву.

Літ­ня бу­ря знес­тру­ми­ла чи­ма­ло на­се­ле­них пун­ктів, зав­давши нез­ручнос­тей жи­те­лям. А в се­лі По­ля­на, яке від­но­сить­ся до Су­дил­ківсь­кої ОТГ, під час гро­зи на міс­це­во­му па­со­ви­щі роз­ряд блис­кавки влу­чив у ста­до ве­ли­кої ро­га­тої ху­до­би, повідомляє «День за днем».

Ху­до­ба ви­па­са­ла­ся за се­лом По­ля­на, ближ­че до ме­жі По­лонсь­ко­го району,— роз­по­ві­дає у те­ле­фон­ній роз­мо­ві Люд­ми­ла Ох­рі­мець, в.о. ста­рос­ти.

Від­так, од­на ко­ро­ва за­ги­ну­ла на міс­ці.

—У се­лі ди­ву­ють­ся, чо­му блис­кавка влу­чи­ла в та­бун,— про­дов­жи­ла Люд­ми­ла Ох­рі­мець.— Ад­же ко­рів ви­па­са­ли да­ле­ко від ви­со­ко­воль­тної лі­нії.

Отож, не­го­да зав­да­ла се­ля­нам чи­ма­лих збит­ків. Влас­ни­ки тва­ри­ни втра­ти­ли го­ду­валь­ни­цю, а прид­ба­ти ін­шу— за­до­во­лен­ня не з де­ше­вих. На­ра­зі ко­ро­ва кош­тує в ме­жах 20 ти­сяч гри­вень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#блискавка #Хмельниччиа #корова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...