• Головна
  • Кандидатуру Юрія Дерев’янка у Президенти України підтримав РНС Хмельниччини (ВІДЕО)
Політичні новини
11:00, 3 серпня 2018 р.

Кандидатуру Юрія Дерев’янка у Президенти України підтримав РНС Хмельниччини (ВІДЕО)

Політичні новини

Делегати обласної конференції РУХУ НОВИХ СИЛ Хмельниччини одноголосно проголосували за підтримку кандидатури Юрія Дерев’янка на президентські вибори.

Відповідне рішення вони ухвалили після того, як заслухали та обговорили його президентську програму на обласній конференції у Нетішині.

"Зараз ніхто нічого змінювати в країні не збирається. Вони думають, що власники країни, а ми підлеглі. І що ми маємо працювати для того, щоб вони ставали багатшими. Я не хочу, щоб ми черговий раз йшли на революцію, когось знову скидали. Я хочу, щоб ми боролись не проти когось чи чогось, а ЗА кардинально нову систему", — заявив Дерев"янко.

Кандидатуру Юрія Дерев’янка у Президенти України підтримав РНС Хмельниччини (ВІДЕО), фото-1

Юрій Дерев’янко акцентував увагу на ключовому пункті своєї програми — неоекономіці, яка, завдяки новій податковій системі, легалізації всіх видів бізнесу, захисті права власності та впровадженні криптогривні, дозволить за 4-5 років суттєво збільшити ВВП.

"Хто сьогодні скаже, що в Україні немає гральних автоматів чи не видобувається бурштин? Всі знають, що це заборонено, але це все працює. І бюджет від цього не отримує абсолютно нічого. Я пропоную легалізувати всі види підприємницької діяльності. Це не означає, що гральні автомати будуть біля кожної школи. Мають бути спеціальні установи, або територія, де це дозволено. Але для всіх, хто хоче займатись такою діяльністю, будуть одні правила", — пояснив Дерев’янко.

Кандидатуру Юрія Дерев’янка у Президенти України підтримав РНС Хмельниччини (ВІДЕО), фото-2

Він розповів, як цифрова держава зможе мінімізувати бюрократію, дозволити українцям економити час та кошти. "Ще 5 років тому ми навіть не думали, що зможемо здійснювати банківські операції через «Приват 24» чи купувати транспортні квитки через телефон. Чому ми повинні стояти в чергах у обленерго чи водоканал, збирати купу непотрібних довідок тощо. Ми маємо так само мати всі електронний кабінет, де зможемо отримувати всі сервіси, які надає держава", — пояснив він.

Дерев’янко висловив вдячність присутнім за підтримку, він нагадав, що РНС розпочав навчання з підготовки виборчих штабів, та закликав хмельничан долучатись.

Нагадаємо, кандидатуру Юрія Дерев"янка на президентські вибори вже підтримали Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Чернігівська, Полтавська та Житомирська обласні організації РУХУ НОВИХ СИЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...