• Головна
  • У Хмельницькому відбудеться «Атестація» місцевих депутатів
13:32, 8 серпня 2018 р.

У Хмельницькому відбудеться «Атестація» місцевих депутатів

Хмельницький долучили вся до «Атестації» депутатів місцевих рад

У найближчі два роки «Атестація» 1200 місцевих депутатів відбуватиметься в Одесі, Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Краматорську, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові.

У Хмельницькому відбудеться «Атестація» місцевих депутатів , фото-1

Протягом нового циклу кампанії «Атестації» місцевих депутатів ГО «Хмельницька ініціатива» буде здійснювати комплексний та безперервний моніторинг персональної діяльності депутатів Хмельницької міської ради та постійно інформуватиме громадськість про їх роботу.

В результаті депутати Хмельницької міської ради отримають персональні оцінки, які супроводжуватимуться рекомендаціями для підвищення відповідності своєї діяльності вимогам законодавства та стандартам підзвітності і прозорості, а жителі Хмельницького, в свою чергу, більше знатимуть про те, як депутати виконують свої обов’язки та, в кінцевому рахунку, матимуть об’єктивну інформацію про активність своїх депутатів напередодні виборів 2020 року.

Для виборців протягом двох найближчих років будуть створені нові мапи депутатських приймалень хмельницьких депутатів, а також буклети з актуальною інформацією про ці приймальні. В усіх обласних центрах в 2019 році також відбудеться серія інтелектуальних ігор для молоді.

В рамках кампанії діяльність кожного депутата оцінюється за комплексом показників, виражених в простій шкалі від 1 до 5 балів, які охоплюють увесь комплекс депутатської діяльності та піддаються об’єктивній оцінці: відкритість виборцям, прозорість діяльності та робота у складі ради, запобігання корупції і підзвітність громаді. Найкращі депутати за результатами оцінки отримують почесні відзнаки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#атестація #депутат #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...