Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло

Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, Барна Лілія

Під час урочистостей до Дня Незалежності нове житло отримали двоє хмельничан - учасників АТО, а також родини загиблого при виконанні службових обов'язків Миколи Верхомія та померлого вже після війни Максима Гузуна.

Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-1 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-2 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-3 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-4 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-5 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-6 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-7 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-8 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-9 Родини захисників України та працівники комунальної сфери міста Хмельницького отримали нове житло, фото-10

"Маємо обов'язок - турбуватися про найкращих наших бійців і родини тих, хто віддав життя та здоров'я за Незалежність, - впевнений міський голова Олександр Симчишин. - Жодне інше місто в Україні не забезпечує житлом учасників АТО такими темпами, як Хмельницький. Працюватимемо в цьому напрямку і далі!"

Також шестеро родин комунальників під час святкування Дня Незалежності отримали з рук міського голови ключі від квартир!

"Не приховуємо, що наразі відчуваємо "кадровий голод" серед робітничих професій у наших підприємствах, - пояснює очільник Хмельницького Олександр Симчишин. - Тому уже не вперше стимулюємо наших комунальників житлом. Як молодих, так і тих, хто віддав роботі десятки років".

ХМР
Родини_захисників_України працівники комунальної_сфери Хмельницького
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі