• Головна
  • Хмельницькі правоохоронці радять правильно виховувати підлітків
09:53, 1 вересня 2018 р.

Хмельницькі правоохоронці радять правильно виховувати підлітків

Хмельницькі правоохоронці радять правильно виховувати підлітків

Втративши шанс на вчасне вирішення проблеми можна втратити дитину

Хмельницькі правоохоронці продовжують рубрику #думка_психолога, і цього разу наші спеціалісти з сектору психологічного забезпечення спробують допомогти батькам, у котрих якось дуже «раптово» виросли діти.

Як правильно виховувати підлітка? Як не нашкодити йому? Що ж трапилось з цією милою маленькою дитиною, якою вона була ще декілька років тому? Правоохоронціз сектору психологічного забезпечення дають батькам підлітків практичні рекомендації:

СПІЛКУВАННЯ. Вкотре наголошуємо — щоденне спілкування є найважливішим у взаєминах з дітьми. У такий спосіб ви даєте зрозуміти вашій дитині, що дбаєте про неї. Це дуже важливий фактор, адже підлітки почуваються комфортніше з батьками, які активно цікавляться їхнім життям.

ІНТЕРЕС. З’ясуйте, що подобається вашій дитині у конкретному віці. Коли ваш підліток був дитиною, його можна було з легкістю зацікавити новою іграшкою, грою, тощо. Але діти дорослішають, і вам доведеться докласти додаткових старань, аби довідатись, що подобається вашим дітям.Адже, щоб бути гарними батьками, вам також потрібно бути гарними друзями.

ОБМЕЖЕННЯ. Чимало підлітків пручаються правилам і обмеженням. Вони думають, що вже дорослі і можуть про себе подбати самостійно. Ви стали добрим другом для своєї дитини – це ще не все! Одночасно, треба сформувати відповідні рамки дозволеного та періодично контролювати дитину.

ВИЗНАННЯ ПРОБЛЕМИ. Як тільки ви помітили, що в дитини з’явилися проблеми, необхідно починати діяти негайно. Часто батьки чи близькі намагаються «не вірити», «не бачити», «свідомо зменшувати» проблеми, які є у власних дітей. У випадках зловживання алкоголем, вживання наркотиків, нерозбірливого статевого життя чи інших наявних негативних змін у поведінці дитини ви повинні звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #виховання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...