• Головна
  • На Хмельниччині екологічне лихо. Сума збитків 36 млн грн
10:33, 6 вересня 2018 р.

На Хмельниччині екологічне лихо. Сума збитків 36 млн грн

На Хмельниччині екологічне лихо. Сума збитків 36 млн грн

Сума збитків за забруднення земельної ділянки відходами нафтопродуктів склала понад 36 млн.грн.

Порушено кримінальну справу.

22 травня поточного року під час проведення позапланової перевірки в м.Шепетівці, Державною екологічною інспекції у Хмельницькій області було виявлено засмічення земельної ділянки загальною площею 0,0982 га. речовиною невідомого походження з різким запахом нафтопродуктів.

Читайте також: Семерак: Хмельницька ОДА дозволила підприємству отруїти річку в сусідній області

З метою встановлення виду речовини, а також ступеню її екологічної небезпеки, Інспекцією були відібрані відповідні проби. За результатами лабораторних досліджень встановлено, що речовина , якою засмічено земельну ділянку - металошлам, який містить в собі значні перевищення допустимих показників міді, нафтопродуктів, нікелю, фосфору, хлорид ів та цинку.

Читайте також: У Хмельницькому розчищають русло Південного Бугу

Окрім того, під час перевірки Інспекцією були встановлені факти самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, а також зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу. З агальний розмір шкоди, завданий державі в наслідок порушення вимог природоохоронного та земельного законодавства склав 36 014 006,40 грн.

Враховуючи значний розмір шкоди , завданий неправомірними діями навколишньому природному середовищу, а також з метою встановлення осіб причетних до вказаного порушення, матеріали по даному факту передані Інспекцією до правоохоронних органів за результатами розгляду яких Шепетівським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області п орушено кримінальну справу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #забрудненя #збитки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...