Де сільгоспвиробникам взяти кошти? - розповіли на “Агро Поділлі-2018”

Де сільгоспвиробникам взяти кошти? - розповіли на “Агро Поділлі-2018”, Барна Лілія

Нова техніка, мінеральні добрива, свійські тварини, сільськогосподарська продукція - це неповний перелік того, що можна було побачити, завітавши у суботу 15 вересня на виставку “Агро Поділля-2018”.

Досягнення аграріїв Хмельниччини очевидні, та потребують вони не лише виснажливої праці, а й значних капіталовкладень.

Де взяти кошти? Чітку відповідь на це запитання сільгоспвиробники мали можливість отримати у фахівців ПриватБанку. “Коли потрібно придбати дороговартісну техніку чи просто не вистачає обігових коштів, ПриватБанк готовий прийти на допомогу подільським аграріям, - розповідає Юрій Цінчик, керівник напрямку активних операцій МСБ Південно-Західного РУ. - І робить це. Лише завдяки такій програмі, як «АгроКУБ», що другий рік поспіль працює в Україні, кредитну допомогу отримали сотні подільських сільгоспвиробників”. 

Де сільгоспвиробникам взяти кошти? - розповіли на “Агро Поділлі-2018”, фото-1 Де сільгоспвиробникам взяти кошти? - розповіли на “Агро Поділлі-2018”, фото-2

ПриватБанк готовий допомогти аграріям в повній мірі реалізувати усе задумане, в рамках обраної програми банку:

Лізинг сільгосптехніки - за допомогою цієї програми можна придбати техніку як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Строк лізингу - до 5 років. 

Де сільгоспвиробникам взяти кошти? - розповіли на “Агро Поділлі-2018”, фото-3

Кредитний ліміт - для аграріїв діють пільгові умови: строк погашення заборгованості - до 270 днів. Максимальна сума - до 1 млн гривень.

Кредитна лінія - вид кредитування, що передбачає кількаразове використання та погашення кредитних коштів у рамках встановленого ліміту на суму від 500 тис. до 10 млн гривень.

Кредит пiд депозит - коли є депозит у ПриватБанку, ставка кредиту становитиме всього 2% річних. Максимальна сума позики - до 10 млн грн.

Також у ПриватБанку можна отримати ще й грошову компенсацію за п’ятьма державними програмами: до 40% річних на придбання вітчизняної сільгосптехніки, до 80% на придбання насіння, 25% на будівництво чи реконструкцію сільгоспбудівель.

сільгоспвиробники взяти_кошти “Агро_Поділлі-2018”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі