З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького

 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, Барна Лілія

На засіданні конкурсної комісії визначено переможців цьогорічного конкурсу на кращий благоустрій "Хмельницький – наш дім".

Обрано лідерів у шести номінаціях.

"Вже традиційно напередодні Дня міста ми підбиваємо підсумки конкурсу. Розглянули пропозиції, які надійшли від підприємств, навчальних закладів, муніципальних управляючих компаній, комітетів самоорганізації населення мікрорайонів міста і визначили кращі з них. Переможців відзначатимемо дипломами та подарунками під час святкового дійства, присвяченого Дню міста", - зазначив заступник міського голови Анатолій Нестерук.

Читайте також:У Хмельницькому створюють новий 150-ти метровий мурал. ВІДЕО

 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-1 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-2 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-3 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-4 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-5 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-6 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-7 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-8 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-9 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-10 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-11 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-12 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-13 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-14 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-15 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-16 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-17 З'явилися світлини найкрасивіших будинків та вулиць Хмельницького, фото-18

Анатолій Макарович також звернув увагу членів комісії на те, що прийнято рішення наступного року удосконалити концепцію проведення цього конкурсу:

«Є доручення міського голови Олександра Симчишина проводити конкурс на кращий благоустрій у новому форматі, суттєво зміниться положення про проведення конкурсу і порядок визначення переможців, також зміниться кількість номінацій. Це, сподіваємось, допоможе залучити до участі у конкурсі якомога більше хмельничан».

Нагадаємо, конкурс відбувався у семи номінаціях: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста, «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків», «Будинок зразкового утримання», «Кращий під’їзд», «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, “Кращий благоустрій приватної садиби” та «Краща вулиця у приватному секторі».

Цього року кращим у номінації«Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка»визнано СЗОШ №21 (серед шкіл) та ДНЗ №5 «Соловейко» (серед дошкільних навчальних закладів).

В інших номінаціях конкурсу переможцями стали:

 • у номінації« Будинок зразкового утримання» серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків - будинок № 15 та № 15/1 на вулиці Гастелло (ОСББ «Молодіжне», «Молодіжне-2»);
 • у номінації«Кращий під’їзд»у багатоповерхових будинках – 4 -ий під’їзд будинку № 8 на вулиці Хотовицького (УМК «Південно-Західна»), 1-ий під’їзд будинку № 35/2 на вулиці П. Мирного (ОСББ «Лідер-2»);
 • у номінації «Кращий двір»серед багатоповерхових будинків - двір будинку № 34/2а на вулиці Тернопільській (ОСББ «Дружба-2011»);
 • у номінації«Кращий благоустрій приватної садиби»:
 • І місце- садиба на вул. Молодіжній, 8 (Південно - Західний мікрорайон),
 • ІІ місце- садиба на вул. Н. Косарєвої, 11 (мікрорайон Лезневе),
 • ІІІ місцерозділили учасники конкурсу – власники приватних садиб, розташованих за адресами: вул. Партизанська, 43 (мікрорайон Гречани), вул. Вигодовського, 35 (мікрорайон Ружична).

Провулок Зоряний визнано конкурсною комісією переможцем у номінації «Краща вулиця у приватному секторі».

У номінації «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста переможців не визначено.

Конкурс має на меті залучення підприємств, організацій, установ та мешканців обласного центру до участі в спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб у питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

Джерело
будинки вулиці хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі