• Головна
  • Як передати показники лічильника за воду у Хмельницькому: нововедення
Зручно та просто
08:47, 19 вересня 2018 р.

Як передати показники лічильника за воду у Хмельницькому: нововедення

Зручно та просто

Для споживачів послуг із холодного водопостачання та водовідведення запроваджені наступні сервіси для передачі показників лічильників або обміну іншою інформацією із МКП “Хмельницькводоканал”.

Зокрема, це Кол-Центр, Особистий кабінет та електронна пошта. Одним із нововведень для споживачів підприємства стало запровадження SMS-сервісу, який надає можливість оперативно передавати показники лічильника(-ів) холодної та гарячої води без очікувань зв'язку з оператором.

Читайте також: У Хмельницькому створюють новий 150-ти метровий мурал. ВІДЕО

Споживачам послуг МКП “Хмельницькводоканал” необхідно щомісяця з 28 по 5 число передавати показники лічильника(-ів) холодної ти гарячої води. Завдяки своєчасній та систематичній передачі показників підприємство отримує дані від споживача про обсяги спожитої холодної і гарячої води, відтак має реальну картину про обсяг реалізованих послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Споживачі, у свою чергу, мають змогу простежити стан власного особового рахунку і вживати заходи щодо недопущення виникнення заборгованості за отримані послуги з водопостачання та водовідведення.

Передати показники через SMS-сервіс дуже просто.

Для цього у тексті повідомлення спочатку необхідно ввести номер особового рахунку, далі через роздільник “*” вказати показник лічильника холодної або гарячої води, відповідно до кількості засобів обліку, наявних у споживача.

Після введення необхідних даних повідомлення потрібно надіслати на номер: 098-18-72-230. Наприклад:5869713544*129*115.

Сервіс володіє функцією автоматичного передзвону після отримання повідомлення:

  • у разі успішної передачі показників ви отримаєте повідомлення: “Ваші показники успішно опрацьовані та внесені до бази даних з проведенням розрахунків вартості послуг”;
  • у протилежному випадку повідомлення буде наступним: “Ваші показники система не змогла опрацювати, оскільки недотримано формат заповненого смс-повідомлення. Повторіть спробу, сформувавши правильно смс, згідно необхідного формату”.

Окрім SMS-сервісу передати показники можна, зателефонувавши в Кол-Центрза номером: 0-800-508-067 (дзвінки зі стаціонарного та мобільного телефонів — безкоштовні). Після привітання натисніть цифру “2” та, користуючись голосовими підказками, після звукового сигналу необхідно продиктувати номер розрахункового рахунку, адресу, прізвище, ім'я та по батькові власника, а потім показники спочатку лічильників холодної, тоді — гарячої води.

Ще один спосіб передачі показників — через сайт МКП “Хмельницькводоканал”. Для цього наберіть адресу —www.water.km.ua та у лівому меню оберіть пункт “Передати показники лічильника”. Аналогічно передача показників здійснюється і через Особистий кабінет, скористатися яким можна, набравши посилання — http://pobut.water.km.ua/Login.

Показники лічильника(-ів) гарячої та холодної води можна передати електронною поштою. Для цього необхідно у повідомленні вказати номер особового рахунку, прізвище, ім'я та по батькові власника, адресу та показники лічильника(-ів) холодної та/або гарячої води. Готове повідомлення необхідно надіслати на електронну скриньку [email protected]

Дізнатися про стан особового рахунку, а також будь-яку іншу інформацію про роботу структурних підрозділів МКП “Хмельницькводоканал” можна, зателефонувавши з мобільного або стаціонарного телефону на безкоштовний багатоканальний номер Кол-центру — 0-800-508-067.

#показники #лічильники #водопостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...