
15:13, 26 вересня 2018 р.
У Хмельницькому відкрили другий за 27 років незалежності дитсадок.ФОТО
У мікрорайоні Гречани Хмельницького відкрили другий за 27 років, збудований з нуля, дитячий садок.
"Це свято для всього району. Садочок дуже довгоочікуваний. Досі тут була лише школа. І батьки водили дітей 1-1,5 км до садочків до інших районів міста. Цей освітній заклад для дітей дошкільного віку став 41 у місті", - каже міський голова Олександр Симчишин.
Дитячий садок №7 "Козачок" почали будувати 2 роки тому, — зазначає gazeta.ua. Будівля 2-поверхова, розрахована на 120 дітей, тобто на 6 груп. Має повноцінний харчоблок, спортзал і 6 дитячих майданчиків із штучним покриттям - для кожної групи окреме.
"У чергу до садочка батьки записували дітей ще з минулого року, - розповідає керівник Департаменту містобудування Олександр Чорнієвич. - З бюджету міста на будівництво виділили 20 мільйонів гривень, з державного бюджету - 0. На жаль, державної субвенції не виділялось".
У червні цього року в Хмельницькому також почали будувати дитсадок у мікрорайоні Лезнево. Його планують здати у першому кварталі 2020-го.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
10 липня
16:18
9 липня
21:23
8 липня
ТОП новини
Оголошення
09:11, 8 липня
4
17:30, 2 липня
21:43, 7 липня
live comments feed...