• Головна
  • Проїзні на тролейбус тепер продають кондуктори: хто «за» та «проти» нововведення
16:39, 31 жовтня 2018 р.

Проїзні на тролейбус тепер продають кондуктори: хто «за» та «проти» нововведення

Проїзні на тролейбус тепер продають кондуктори: хто «за» та «проти» нововведення

У КП «Електротранс» говорять: рішення ухвалили ще 2 місяці тому.

12 кіосків ліквідували, на чому уже зекономили майже 70 тис. грн. щомісячно. Адже саме стільки витрачали на їх утримання. Про незручності знають, проте, кажуть, діє новація лише кілька днів, а з часом, обіцяють, усе налагодиться.

Пані Наталія щодня користується тролейбусом за маршрутом 8А. На всю родину уже близько року купувала 4 проїзних на зупинці «Юність». Нині, розповідає, обурена. Адже кіоски зникли, а знайти документ у кондукторів стало вкрай важким завданням.

Читайте також: Хмельницький: їде маршрутка, як велика собача будка. ФОТО

Якщо не за проїзним, місячна сума витрат на транспорт складе близько 315 грн. лише на неї одну. Солідарна з нею і подруга Аліна. Каже, придбала «проїзний» за випадковим збігом обставин.

Знімальній групі 33-го каналу пощастило у першому ж тролейбусі натрапити на проїзні. Надія ознайомлює нас із цінами та розповідає, чи є попит.

Проте, опитавши людей, переконуємося, що є такі документи «на руках» далеко не у всіх. Підтверджують це і пасажири. Але думки, традиційно, різняться.

У КП «Електротранс» говорять: рішення ухвалили ще 2 місяці тому. 12 кіосків ліквідували, на чому уже зекономили майже 70 тис. грн. щомісячно. Адже саме стільки витрачали на їх утримання. Про незручності знають, проте, кажуть, діє новація лише кілька днів, а з часом, обіцяють, усе налагодиться.

Врешті, діляться: фінансовий ефект насправді вражає. Так, лише за 30 число на збуті «проїзних» заробили біля 90 тис. грн., і це майже удвічі більше, аніж було при стаціонарних пунктах продажу. Черговий мінус у тому, що містяни мають надати копію учнівського чи студентського. Хоча, направду, вимагають його не усі кондуктори.

До слова, кіоски, що звільнилися, планують здавати в оренду і, відповідно, заробити на цьому. Проте, поки бажаючих лише двоє.

Використано фото: spektro_fl2

#проїзний #документ #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...