
10:14, 2 листопада 2018 р.
Кримінальна справа чергового хабарника направлена на розгляд в хмельницький суд

На Хмельниччині судитимуть керівника навчального закладу, який одержав неправомірну вигоду за сприяння у вступі абітурієнтки на навчання за державним замовленням
Правоохоронцями під час одержання неправомірної вигоди викрито керівника одного із навчальних закладів м. Шепетівка. За сприяння у вступі абітурієнтки до навчального закладу на денну форму навчання за державним замовленням педагог отримав від її матері 9 тис. грн.
Під час одержання неправомірної вигоди правопорушника викрито «на гарячому», а кошти вилучено.
Як повідомив заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Мельник, за результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення вказаною особою кримінального правопорушення.
Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
арен
Некролог
16:28
14:26
26 червня
ТОП новини
Оголошення
12:38, 23 червня
10:00, Сьогодні
11:57, 29 червня
11:41, Сьогодні
10:00, Сьогодні