• Хмельничанка стала бронзова призерка етапу кадетського Кубка Європи
12:12, 2 листопада 2018 р.

Хмельничанка стала бронзова призерка етапу кадетського Кубка Європи

Нещодавно наша землячка Єва Мазур у складі збірної команди України (Лазоренко Олександра (Ужгород), Садова Дарина (Львів), Чернишова Анна (Київ)) в запеклій боротьбі завоювала 3-є місце на етапі кубка Європи серед кадетів U-17 в Клягенфюрде (Австрія).

Представниця Хмельниччни Єва Мазур (тренери Мазур Ю.М.) у складі збірної команди України з фехтування на шпагах виборола «бронзу» етапу кадетського циклу в австрійському Клагенфурті.

В 1/2 турнірної таблиці команда у складі поступилися майбутнім віце-чемпіонкам – з команди «Італія» (35:45), а в поєдинку за третє місце перемогли інших італійських шпажисток з «Італія-3» з рахунком 45:41.

Кадетська жіноча збірна України вже вдруге в сезоні піднялася на п’єдестал в командній першості. Раніше українки взяли срібло на аналогічних змагання в Новарі (Італія).

Сьогодні збірна України з фехтування на шпагах серед кадетів-дівчат очолює європейський рейтинг.

Вітаємо спортсменку з високим результатом та бажаємо подальших успіхів в змаганнях!