• Головна
  • Меседж для роботодавців: «прозорий» бізнес у Хмельницькому
16:43, 3 листопада 2018 р.

Меседж для роботодавців: «прозорий» бізнес у Хмельницькому

Меседж для роботодавців: «прозорий» бізнес у Хмельницькому

Легалізувати найманих працівників – з таким меседжем до роботодавців вкотре звернулися представники влади та контролюючих органів обласного центру. Діалог на актуальну тему відбувся під час засідання робочої групи зі сприяння легалізації тіньової зайнятості населення та тіньової заробітної плати.

До розмови були залучені підприємці, котрі  ведуть бізнес в орендованих приміщеннях міської комунальної власності. Тим, хто офіційно не працевлаштовуватиме робітників, не продовжуватимуть договір оренди приміщень, – повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук.

Також роботодавці ризикують отримати чималий штраф за кожного неоформленого працівника. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Юрій Коновалов повідомив, що у ході інспекційних відвідувань підприємства здійснили донарахування працівникам коштів близько на 200 тисяч гривень. І головна мета перевірок не покарати підприємців, а донести важливість соціально відповідального бізнесу, де немає місця тіньовій праці. 

«Ми у черговий раз нагадали роботодавцям про необхідність дотримання законодавства як податкового, так і трудового. Адже йдеться про базові принципи праці і соціального забезпечення, які можливі лише у разі офіційного працевлаштування. До речі, результативна реалізація комплексу заходів з легалізації трудової зайнятості у нашому місті здійснюється у тісній взаємодії з суміжними контролюючими структурами та органами місцевого самоврядування», - зазначив учасник засідання начальник відділу обслуговування платників Хмельницького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Андрій Лобунець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...