• Головна
  • Влада міста підписала Меморандум про співробітництво між Хмельницьким та містами Альянсу Шовкового шляху
16:32, 12 листопада 2018 р.

Влада міста підписала Меморандум про співробітництво між Хмельницьким та містами Альянсу Шовкового шляху

Продовження Хмельницько-Китайської дружби і співробітництва. 11 листопада у Хмельницькому перебувала делегація з Китаю: Генеральний секретар Альянсу міст Шовкового шляху У Бісю, голова правління підприємства Цзян Венчао та генеральний менеджер ще одного підприємства Жанг Чуанг. Обидвоє представляють місто Yiwu - одне з найбільших міст-площадок міжнародної торгівлі. Водночас найбільший центр оптової торгівлі світу! Понад 2,6 млн кв.м займає Центр торгівлі! Хмельницький гості вибрали, маючи досить схожі риси.

З пані У Бісю підписали Меморандум про співробітництво між Хмельницьким та містами Альянсу Шовкового шляху. Меморандум передбачає співпрацю в сферах економіки, торгівлі, бізнесу. Проведення виставок, заходів, представлення місцевих підприємств серед ділових кіл Китаю, спільні заявки на гранти. Спільні проекти в галузі культури та туризму.

Далі відбулася зустріч з презентаціями наших підприємств, інвестиційного та логістичного потенціалу міста та підприємств, логістичних центрів, виставок міста Yiwu.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...