• Головна
  • У ПриватБанку на Хмельниччині можна відкрити депозит для дитини
Новини компанії
13:15, 14 листопада 2018 р.

У ПриватБанку на Хмельниччині можна відкрити депозит для дитини

Новини компанії
У ПриватБанку на Хмельниччині можна відкрити депозит для дитини

ПриватБанк пропонує подолянам подбати про фінансове майбутнє дітей з новим депозитним вкладом “Джуніор”. Особливістю даного депозиту є те, що вклад відкривається на ім’я дорослого, а користуватися заощадженнями буде дитина.

“Дані дитини зазначаються під час оформлення вкладу, та йти з дорослими до відділення їй необов’язково. Хоча оформити депозит можна й не виходячи з дому - за допомогою Приват24, - розповідає Вадим Пліш, керівник напрямку “Заощадження” Південно-Західного РУ ПриватБанку. - Депозитний вклад “Джуніор” - це гарантія впевненого фінансового майбутнього для дитини. При досягненні повноліття і можливості самостійно розпоряджатися коштами, накопичена батьками чи близькими сума дозволить спрямувати заощадження на навчання, придбання житла, автомобіля чи на будь-які інші потреби”.

Для відкриття вкладу підтвердження споріднення з дитиною не потрібне, саме тому оформити його можна як на свого сина чи доньку, так і, наприклад, на хрещеника, племінника чи онука.

Вклад відкривається на 12 місяців, продовжується щорічно автоматично. Для цього у відділення ходити не потрібно. Актуальні на сьогодні депозитні ставки: 16,5% річних у гривні, 3% річних у доларах, 1,25% річних у євро.

Власник вкладу керує ним (може навіть закрити в будь-який момент) до моменту передачі права власності дитині. Дитина одержить всі права автоматично після настання вибраної власником депозиту дати - у будь-якому віці, але не раніше 18 років.

Перевагою є те, що у кінці кожного строку вкладу (12 місяців) відсотки автоматично додаються до основної суми вкладу (капіталізація процентів). Такий варіант виплати відсотків допоможе забезпечити максимальне зростання заощаджень до моменту передачі прав дитині.

Стежити за зростанням власних коштів чи керувати вкладом можна за допомогою спеціалізованого додатка «Мої вклади»або Інтернет-банкінгуПриват24.

За більш детальною інформацією можна звернутись до спеціалістів будь-якого відділення ПриватБанку на Хмельниччині.

Думайте про майбутнє своїх дітей вже сьогодні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #Хмельниччина #відкрити_депозит #дитина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...