• Головна
  • 3 роки на посаді мера: які обіцянки виконав Олександр Симчишин
12:24, 16 листопада 2018 р.

3 роки на посаді мера: які обіцянки виконав Олександр Симчишин

3 роки на посаді мера: які обіцянки виконав Олександр Симчишин

Три роки тому в Україні пройшли місцеві вибори, під час яких нових мерів обирали всі обласні центри країни. Вибори міського голови Хмельницького пройшли в два тури, до другого туру вийшли пройшли Олександр Симчишин і Костянтин Чернілевський. В результаті Симчишин переміг з великим відривом, він набрав близько 60% голосів. 

Відзначимо, що на обіцянки Симчишин не скупиться: з 2015 року він дав 125 запевнень, 56 з яких виконав, а 11 -проваліл. Найбільше обіцянок мер давав саме в останній рік, а провалив найбільше в 2016-2017 роках. Справляється Симчишин краще з обіцянками, які стосуються ремонту вулиць і доріг (20%), на другому місці - житлово-комунальне господарство (14%), на третьому - освіту (13%).

3 роки на посаді мера: які обіцянки виконав Олександр Симчишин, фото-1

З огляду на, що в Україні вже стартував опалювальний сезон, згадаємо обіцянку Сімчишина зберегти для міста найнижчі тарифи на теплопостачання. Про це він заявив влітку минулого року. «З минулого року активно утеплювати. Модернізуємо теплопостачальні підприємства. Завдяки цьому і вдалому менеджменту у нас найменший тариф на тепло в країні », - зазначив він. Своє слово міський голова дотримав: за станом на кінець жовтня 2017 го тарифи в Хмельницькому не піднімалися. А в травні для міста був збережений найнижчий тариф на теплопостачання і гарячу воду.

3 роки на посаді мера: які обіцянки виконав Олександр Симчишин, фото-2

Крім того, Симчишин виконав обіцянку встановити у всіх дошкільних навчальних закладах Хмельницького енергозберігаючі вікна. У звіті за минулий рік мер вказав, що 100% вікон в групах дошкільних установ замінені на енергозберігаючі.

Ще балотуючись на пост мера Хмельницького, Симчишин пообіцяв відновити футбольну команду «Поділля». Це йому вдалося: вже влітку 2016 року футбольний клуб повернувся в місто і провів першу офіційну гру. Депутати міської ради виділили клубу 1 мільйон гривень. З міського бюджету також буде фінансуватися стадіон, навчально-тренувальні збори, харчування, матеріально-технічне забезпечення і виїзди.

У минулому році мер пообіцяв за час своєї каденції побудувати новий стадіон і спортивний зал. Міська влада вже заклала кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації по цих об'єктах.

Інша програмну обіцянку Симчишин провалив. «Однозначно потрібно провести оптимізацію міськвиконкому, кількісно - зменшивши їх кількість, і якісно - вибравши людей, які є професіоналами і патріотами, які не зв'язані в схемах, не пов'язані з корупціонерами», - заявляв він. Станом на весну 2016 року в міській раді було створено управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю та управління з питань реєстрації. Також збільшена загальна чисельність штатних одиниць управління праці та соціального захисту населення та управління адміністративних послуг. Як оптимізації скоротили тільки посаду першого заступника мера і реорганізували управління освіти в департамент. Таким чином, кількісна оптимізація міськвиконкому не відбулася.

3 роки на посаді мера: які обіцянки виконав Олександр Симчишин, фото-3

Не виконав Симчишин кілька обіцянок, які стосуються транспорту. У минулому році він планував придбати чотири тролейбуси на автономному ходу. Міська рада обговорював це питання під час сесії, на закупівлю виділили 35 мільйонів гривень. Але глава комунального підприємства «Електротранс» запропонував змінити формулювання проект, прибравши з тексту визначення «з автономним ходом», і закупити за ці гроші 7 звичайних тролейбусів. Пізніше Симчишин повідомив, що тролейбуси на автономному ходу придбають у 2018 році.

Також до кінця 2016 року мер Хмельницького обіцяв встановити 50 електрозаправок. «Головне завдання такого публічного відкриття (заправки - ред.) - популяризація екологічного транспорту. Ми хочемо, щоб хмельничан пересідали на електромобілі. Ми розуміємо, що це набагато економніше і найголовніше - екологічно безпечно, тому що викидів СО2 в атмосферу взагалі немає », - підкреслив Симчишин. В кінці 2016- го заступник мера заявив, що виготовлена ​​технічна документація і технічні умови на електропостачання для встановлення тільки 25 зарядних станцій, а не 50, як обіцяв Симчишин.

У 2017 році Симчишин пообіцяв оновлювати парк всіх комунальних підприємств Хмельницького на 40 мільйонів гривень. Скоро перевіримо, як він виконує цю обіцянку. У цьому році він, в тому числі, має розчистити русло річки Плоскої. Для будівництва колектора на ній вже виготовлений і скоректований проект. Розчищення повинна проводитися в жовтні-листопаді.

Читайте також: Хмельницький мер очолив рейтинг очільників міст в Україні

З глобального - в планах Симчишина відкрити Хмельницький аеропорт спільно з обласною владою, у власності якої він знаходиться, а також за підтримки міжнародного і місцевого бізнесу. У минулому році мер заявив, що міська влада готова ініціювати переказ аеропорту в міську комунальну власність, оновити його і запустити. Але глава обласної адміністрації Олександр Корнійчук вважає, що правильним рішенням буде «заморозити» аеропорт Хмельницького і шукати інвестора, а не віддавати його місту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #симчишин #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...