• Головна
  • #СтопБулінг: як на Хмельниччині борються з цькуваннями у школах
10:58, 21 листопада 2018 р.

#СтопБулінг: як на Хмельниччині борються з цькуваннями у школах

#СтопБулінг: як на Хмельниччині борються з цькуваннями у школах

Проблема булінгу була та залишається актуальною, за данимим ЮНІСЕФ з ним стикаються близько 67 % учнів в Україні.

Булінг — загальний термін, яким означають систематичні переслідування з образами, цькуванням, предвзяте ставлення у навчальному закладі.

Читайте також: Скандал в санаторії на Хмельниччині: персонал виправдовує вихователя і "грішить" на дітей

Зараз в Україні триває інформаційна кампанія #СтопБулінг, що покликана привернути увагу суспільства до цієї проблеми, захистити права громадян, у тому числі наймолодших, розповісти їм про те, як протистояти кривдникам, куди звертатися у таких випадках. 
Задля боротьби з насильством у навчальних закладах впроваджуються програми  які спрямовані на розвиток соціально-психологічних компетентностей і, зокрема, розвитку навичок асертивної поведінки (тобто тієї, що поєднує внутрішню силу та ввічливість у стосунку до оточуючих).

Читайте також: Відеоопитування: що хмельничани знають про булінг

На Хмельниччині  818 фахівців, що працюють у даному напрямку. Серед них 542 – практичних психологів, 244 – соціальних педагогів, 32 – методистів методичних кабінетів, які відповідають за психологічну службу.

Врешті закривати очі на проблему тепер нетакілегко. УВерховнійРадізареєструвализаконопроект, якийпередбачаєштрафи за булінг. Якщо раніше батьків ініціаторів і учасників цькувань штрафували лише на 51 гривню, тепер за моральне або фізичне насильство може стягуватись до 850 гривень. За вчинення дій з особливою жорстокістю штраф від 1700 до 3400 гривень. Вчителів, що приховуватимуть факти булінгу, будуть штрафувати від 850 до 1700 гривень.  

Читайте також: ЮНІСЕФ: Чверть дітей України - жертви цькування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#булінг #школи #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...