• Головна
  • На Хмельниччині суд виселив з будинку жінку
08:54, 24 листопада 2018 р.

На Хмельниччині суд виселив з будинку жінку

Жінка 20 років проживала у будинку без правових підстав. 

Ярмолинецький районний суд Хмельницької області ухвалив рішення про виселення жінки з будинку, в якому вона безпідставно проживала понад 20 років. Власником житла є інша людина, а відповідачка не надала жодних доказів, що вона вселилась туди законно, передає прес-служба суду.

Суд дійшов висновку, що таке не буде надмірним тягарем для жінки і не порушить її конституційного права на житло, адже вона має у власності ще півбудинку в іншому селі.

З позовом звернувся новий власник будинку. Чоловік стверджував, що купив у приватно-орендного підприємства будинок в селі на Ярмолинеччині, в якому без правових підстав проживала жінка. Він запропонував їй виселитись добровільно, бо планував там жити, однак остання не зробила цього. Відтак, чоловік звернувся до суду і просив виселити її примусово.

Жінка вказувала, що законно проживає у будинку з 1998 року. Вселилась туди вона з дозволу правління колгоспу, в якому працювала на той час. За її словами будок, де вона має частку, не придатний для проживання.

«… в судовому засіданні відповідач не заперечила ту обставину, що ордер на житлове приміщення їй не видавався, а вселялася вона згідно усних домовленостей з керівництвом колишнього колгоспу чи КСП. Жодних письмових доказів, які б підтверджували її законне вселення та проживання у вказаному будинку, позивач суду не наддала», - зазначено у рішенні.

Суд збалансував два приватні інтереси –  нового законного власника житла і фактичного користувача будинком – і з посиланням на практику Європейського суду з прав людини дійшов висновку, що позов про виселення слід задовольнити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...