• Головна
  • Статистика корупціонерів Хмельниччини: депутати в ТОПі
11:43, 5 грудня 2018 р.

Статистика корупціонерів Хмельниччини: депутати в ТОПі

Статистика корупціонерів Хмельниччини: депутати в ТОПі

На Хмельниччині продовжується робота по виявленню правопорушень антикорупційного законодавства та притягненню винних осіб до відповідальності.

Співробітникам управління захисту економіки в Хмельницькій області за 11 місяців 2018 року складено та направлено на розгляд судів 344 протоколи про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією у відношенні 321 особи.

Суб’єктами адміністративної відповідальності стали чиновники різних рівнів та посад. У вчиненні корупційних правопорушень викрито посадовців органів влади та управління обласного та районного рівнів, працівників суду (в тому числі професійні судді), митниці, військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

При цьому слід зазначити, що найбільше порушень антикорупційного законодавства зафіксовано серед депутатів місцевих рад Хмельницької області.

Із загальної кількості складених в поточному році адміністративних протоколів, переважна більшість складено по факту несвоєчасного подання е-декларації (265 протоколів). Також викрито випадки подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (2); порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності (2); не повідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (69), а також складено 6 адміністративних протоколів по факту конфлікту інтересів.

Читайте також: Не підкупив: на Хмельниччині судитимуть тернополянина, що хабарем хотів повенути автомобіль

В судовому порядку розглянуто адміністративні справи відносно 150 осіб. Рішеннями судів правопорушників оштрафовано на загальну суму понад 167 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корупція #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...