• Головна
  • На Хмельниччині за крадіжку косметики постане перед судом 16-річна школярка
18:21, 5 грудня 2018 р.

На Хмельниччині за крадіжку косметики постане перед судом 16-річна школярка

На Хмельниччині за крадіжку косметики постане перед судом 16-річна школярка

Пі­дій­шов­ши до ка­си, не­пов­но­літ­ня не да­ла то­вар ка­си­ру, аби оп­ла­ти­ти за нього, а прос­то по­ки­ну­ла при­мі­щен­ня ма­га­зи­ну.

Повідомляє "День за днем".

До­су­до­вим слідс­твом вста­нов­ле­но, що об­ви­ну­ва­че­на, пе­ре­бу­ва­ючи у при­мі­щен­ні ма­га­зи­ну із віт­ри­ни взя­ла то­наль­ний крем вар­тістю 79,95 грн, ос­но­ву під ма­кі­яж вар­тістю 144 грн та туш для вій вар­тістю 231,67 грн, які пок­ла­ла до ру­ка­ва сво­єї кур­тки, за­хо­вав­ши їх в та­кий спо­сіб та за­по­ді­яв­ши ма­те­рі­аль­ної шко­ди на за­галь­ну су­му 455,62 грн.

Дня­ми до Ше­пе­тівсь­ко­го місь­крайон­но­го су­ду Хмель­ницької об­ласті на­дій­шов об­ви­ну­валь­ний акт сто­сов­но ці­єї не­пов­но­літньої, 2002 ро­ку на­род­ження. Дів­чи­на об­ви­ну­ва­чу­єть­ся у вчи­нен­ні кри­мі­наль­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го час­ти­ною 1 стат­ті 185 (та­єм­не вик­ра­ден­ня чу­жо­го май­на (кра­діж­ка)) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, — ка­ра­єть­ся штра­фом до п’ят­де­ся­ти не­опо­дат­ко­ву­ва­них мі­ні­му­мів до­хо­дів гро­ма­дян або вип­равни­ми ро­бо­та­ми на строк до двох ро­ків, або поз­бавлен­ням во­лі на строк до трьох ро­ків.

Читайте також: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадіжка #неповнолітня #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...