
17:33, 6 грудня 2018 р.
Заборона керувати ТЗ через несплату аліментів: батьки не дотримуються вимог законодавста

Патрульні оформили адміністративні матеріали на чоловіка, що тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами за наявність заборгованості зі сплати аліментів
Близько 17-ї години на автодорозі М12 «Стрий-Знам’янка» патрульні зупинили автомобіль «BMW X5» за порушення Правил дорожнього руху.
Читайте також: Розвалюється на ходу: у центрі Хмельницького у маршрутки відпало колесо
Під час перевірки документів, інспектори виявили, що 37-річний вінничанин тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами відповідно до постанови ДВС за наявність заборгованості зі сплати аліментів. На чоловіка патрульні оформили адміністративні матеріали за частиною 3 статті 126 КУпАП, за керування автомобілем без права керування, що в подальшому будуть направлені до суду та постанову за частиною 2 статті 122 КУпАП за порушення вимог пункту 14.6 Правил дорожнього руху.
Від початку введення в дію посилення відповідальності за несплату аліментів, в рамках проекту #Чужихдітейнебуває інспекторами задукоментовано понад 35 аналогічних правопорушень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Проєкти, які змінюють Хмельниччину та Тернопільщину
Новини компаній
15:00
Вчора
22:58
22 квітня
22:47
22 квітня
Вибір запірної арматури для систем опалення та водопостачання
Новини компаній
15:00
22 квітня
Оголошення
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
15:58, 10 квітня
10:56, 19 квітня