• Головна
  • У Новий рік з новим провайдером!
Новини компанії
14:14, 26 грудня 2018 р.

У Новий рік з новим провайдером!

Новини компанії
У Новий рік з новим провайдером!

Для вимогливих і передбачливих абонентів основними параметрами правильного вибору провайдера кабельного телебачення та Інтернету є якість і стабільність сигналу, висока швидкість, зміст пакету кабельного телебачення і, звичайно, надійний та зручний сервіс. Саме на цих основних принципах і формується комплекс послуг компанії ЕверестТМ.

Для підключення послуг Інтернету та кабельного телебачення не доведеться купувати чи брати в оренду додаткове обладнання. Адже технологія не передбачає використання модемів, які сповільнюють швидкість і погіршують якість послуги, а для кабельного телебачення не потрібні тюнери.*

Завжди на стабільно високій швидкості!

Ви завжди можете із задоволенням серфити просторами всесвітнього павутиння, обмінюватися інформацією, за лічені секунди скачувати файли, грати і спілкуватися. Сучасне обладнання та регулярні інвестиції компанії у розвиток новітньої оптоволоконної мережі, що не має аналогів в Україні, дозволяють забезпечувати стабільно високу швидкість Інтернету (до 100 Мбіт/с).

Обирайте оптимальний варіант з 5 тарифних пакетів з різною абонплатою і об'ємом трафіку, але незмінно стабільною високою швидкістю – до 100 Мбіт/с.

У Новий рік з новим провайдером!, фото-1

Кабельне телебачення ЕверестТМ

Кабельне телебачення від ЕверестТМ – це:

  • можливість переглядати 70 пізнавальних, розважальних, фільмових, спортивних, дитячих телеканалів в аналоговому форматі,
  • щомісячна абонплата – всього 80 гривень,**
  • рейтингові телеканали у базовому пакеті,
  • 120 цифрових телеканалів з відмінним зображенням та неперевершеною чистотою звуку, в тому числі у HD якості, для власників сучасних моделей телевізорів, що підтримують формати DVB-C і MPEG-4,
  • фіксована абонплата незалежно від кількості телевізорів у квартирі.***

Надійний сервіс 24/7

Надійний сервіс – важлива складова надання якісних послуг. Тому ЕверестТМ забезпечує технічне обслуговування і підтримку 24 години на добу 7 днів на тиждень. Колл-центр і мобільні ремонтні бригади цілодобово без вихідних готові надати компетентну консультацію та усунути несправності, адже ми впевнені, що кожен момент важливий.

Почніть з нуля!

Щоб не будувати здогадок і не покладатися на чутки чи неправдиві закиди, оцініть особисто якість та надійність роботи компанії ЕверестТМ.

Ви маєте нагоду підключити кабельне телебачення та високошвидкісний Інтернет або одну з послуг і цілий місяць безкоштовно користуватися якісними послугами.

Замовте підключення на сайті, по телефону +38 (0382) 700-701, +38 (067) 9 700 709, +38 (093) 1 700 701 або завітавши до контакт-центру (Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00) за адресою: проспект Миру 72/5. 

У Новий рік з новим провайдером!, фото-2

*Мова йде про можливість підключення послуг «Аналогове телебачення» та«Інтернет» напряму від розподільчого щита провайдера до кінцевогообладнання абонента.
**Регулярна абонплата за послугу Аналогового телебачення, згідно здіючим прейскурантом.
***При підключенні послуги «Аналогове телебачення» за наявностітехнічної можливості.
****Акція «Почни з нуля» діє з 01 листопада 2018 року по 31 грудня 2018року, затверджена наказом ТОВ «ТРК «ЕВЕРЕСТ» №28 ОД-Р від 25 жовтня 2018р. та наказом ТОВ «ТРК «ФАВОР» №2 ОД-Р від 25 жовтня 2018 р.Відповідно до умов Акції, певна категорія учасників має можливістькористуватися послугою доступу до мережі Інтернет (тарифний пакет«km-Нове Безмежжя») за ціною 00 грн 02 коп. за перший розрахунковийперіод (регулярна ціна тарифного пакета «km-Нове Безмежжя» становить 120грн/міс.), та користуватися послугою аналогового телебачення за ціною 00грн 01 коп. за один день користування протягом першого розрахунковогоперіоду та в розмірі 00 грн 30 коп. за день користування протягомдругого розрахункового періоду (регулярна абонплата за послугуаналогового телебачення, згідно з діючим прейскурантом, становить 80грн/міс.).Ліцензія провайдера програмної послуги №00735-п від 17 жовтня 2018 року,видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ліцензія провайдера програмної послуги №00735-п від 17 жовтня 2018 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#швидкісний Інтернет #кабельне телебачення #Еверест #провайдер #Хмельницький #рейтингові телеканали #HD #оптоволоконна мережа #цифрове телебачення #контакт-центр
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...