
15:44, 10 січня 2019 р.
Співробітники Управління СБ України у Хмельницькій області викрили на хабарі слідчого Нацполіції

СБУ викрила на отриманні неправомірної вигоди керівника одного зі структурних підрозділів районного відділу ГУ Нацполіції в Рівненській області.
Оперативники спецслужби встановили, що заступник начальника відділу - начальника слідчого відділення разом зі своїм знайомим вимагали від місцевого мешканця вісімсот доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності за фактом крадіжки.
Правоохоронці затримали зловмисників в одному із населених пунктів Рівненщини після отримання всієї суми хабара. Під час обшуку автомобіля поліцейського вилучено ще чотириста євро та майже десять тисяч гривень.

У межах відкритого кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Тривають слідчі дії.
Операція з викриття зловмисників проводилася спільно з Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом прокурорів Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень підслідних ДБР.
Прес-група УСБУ у Хмельницькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
08:52, 30 квітня
10
09:59, Вчора
13